"מרוצה מהתוצאה, פחות מהדרך". רוני לוי (צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5
"חששתי משני המפגשים האלה". המאמן (צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5

רצף הנצחונות של בית"ר ירושלים נמשך. הערב (ראשון), הקבוצה של רוני לוי גברה 0:1 בבית על סקציה נס ציונה, למרות יכולת לא מרשימה. אופיר קריאף כבש את השער היחיד במשחק, כבר אחרי שש דקות, באחד המהלכים האחרונים הראויים במשחק הזה. אוהדי בית"ר לא נשארו אדישים ליכולת הבינונית של קבוצתם, ושרקו בוז מיד עם שריקת הסיום.

"שרקו על זה שנשארו שנה שעברה חמישה מחזורים לסיום? אז שרקו על זה", הגיב בסרקזם המאמן הירושלמי לאור התגובה של הקהל. באשר למשחק, הוא ראה את הצד החיובי: "אני מרוצה בהחלט. עברנו שבועיים מאוד קשים, עם הרבה פציעות חוסרים ומורחקים. חששתי מאוד לפני שני המפגשים, ויצאנו עם שש נקודות. אני מרוצה מהתוצאה, מן הסתם פחות מהדרך".

עם הפנים קדימה, לוי התייחס גם לחלון ההעברות: "אנחנו כל הזמן רוצים להתקדם, אנחנו מאוד תלויים ברכש שנעשה. קשה לנו להתמודד עם הסגל הקצר, לקבוצות גדולות יותר זה קשה, אז בטח לנו עם הסגל הקצר". גם המאמן לא יכול היה להיות אדיש לחדשות המזעזעות באשר למותו של קובי בראיינט: "שמענו את הבשורה", אמר לוי, "זה עצוב מאוד. (קובי) היה ספורטאי על, אחד בדורו".

"מקווה שנצליח להביא עוד שחקן". תורג'מן (צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5

"תמיד כיף לכבוש", אמר בסיום אופיר קריאף, שהבקיע היום את שער הבכורה שלו העונה. "שלוש הנקודות הן הכי חשובות, זה היה ניצחון מאוד חשוב והפנים כבר לבני יהודה". בתשובה לשאלה האם מול קבוצה אחרת, בית"ר היתה נענשת, ענה קריאף: "נס ציונה היא קבוצה טובה מאוד, כזו שניצחה את באר שבע ועשתה תיקו עם מכבי ת"א. זה לא היה יום גדול שלנו, אבל שער נקי ו-3 נקודות זה מספיק טוב".

המאמן המפסיד, עמיר תורג'מן, נשאר אופטימי למרות ההפסד: "הראינו נחישות היום. העזנו ויצאנו קדימה בצורה טובה מאוד, זה בוודאי שיפור מה-4:0 שבסיבוב הראשון". גם תורג'מן התייחס לחיזוק בחלון ההעברות: "אני מקווה שעוד השבוע נצליח להביא שחקן, ויהיה לנו עוד כלי התקפי, שישאיר אותנו בליגה".