(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
קבהא, בספק למכבי ת
קבהא, בספק למכבי ת"א (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

בהפועל באר שבע חוששים שמשחק הבית הבא מול סקציה נס ציונה לא ייערך באצטדיון טרנר, או לחילופין יתקיים ללא קהל כעונש מעבר לקנס שיושת על המועדון בעקבות הקריאות הגזעניות שצוינו בדו"ח המשקיף במשחק שלשום מול עירוני ק"ש. תובע ההתאחדות לכדורגל, עו"ד ניר רשף, יודיע היום (שני) על העמדת הקבוצה לדין בסעיף של גזענות, וזאת עשרה ימים בלבד אחרי שעמדה לדין באותו סעיף בעקבות האירועים במשחק מול מכבי נתניה בגביע ונקנסה ב-15 אלף ש"ח. הדיין נועם ליובין, שדן בתיק מול נתניה, הזהיר מכדור שלג, מה שאומר שהעונש כעת יהיה חמור יותר, לא משנה מי ינהל את הדיון.

אוהדי ב"ש, לטענת גורמים בקבוצה, מסייעים למועדון לתפוס את המתפרעים. מי שאחראי על הנושא הוא היועץ המשטי של המועדון, עידו בר נתן. למרות הדברים הקשים שהשמיעו אתמול כאן באתר, ג'יימס אדניי ומרקוס דיניז, וקטע הווידאו שפורסם ובו נשמעו אותן קריאות מכוערות, שחקני ב"ש טוענים כי הם עצמם לא שמעו. בדו"ח השופט שלומי בן אברהם צוין לטובה מרואן קבהא, שניגש להרגיע את האוהדים ואף הצליח. אגב, קבהא יגיע הבוקר למסיבת העיתונאים ויציג את גרסתו.

האירוע בק"ש הפך להיות שיחת היום באימון, כשהשחקנים ניסו לברר אם מישהו מהם שמע קריאות כאלו, אך כולם טענו שלא. יוסי אבוקסיס ביקש להיות מרוכזים במשחק הקרוב מול מכבי ת"א בליגה ביום רביעי. המאמן, שספג ביקורת על סגנון המשחק בתיקו מול ק"ש, יצטרך לאלתר במשחק הקרוב ולמעשה יעלה בהרכב לא אופטימלי. דוד קלטינס מוצהב, בעוד לואי טאהא, שסבל מפציעה במפשעה, סובל כעת גם מווירוס. כמו כן, רמזי ספורי פרק את כתפו ולא יתלבש, ואם זה לא מספיק, אז גם קבהא טוען לרגישות במפשעה ובמועדון ינסו להכשירו.

בעניין אחר, ג'ימי מארין, שלא נמצא בתכניות, הוצע למכבי נתניה ובמועדון מחפשים חיזוק בתפקיד הקשר והחלוץ, כשאלון תורג'מן עדיין המועמד המוביל מבחינתו של אבוקסיס. חנן ממן אמור לחזור להרכב, כשגם נאור סבג יבוא בחשבון רק במקרה והמאמן לא יעדיף לפתוח במערך שלושת הבלמים, מערך אותו הוא מאד אוהב.