יביא את השינוי? היקה
יביא את השינוי? היקה | צילום: ספורט 5
נס ציונה שוב תחגוג מול ב
נס ציונה שוב תחגוג מול ב"ש? (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

עם שלושה פרצופים חדשים בסגל, זכר ליום האחרון של חלון ההעברות, וגם עם מטען של חמישה הפסדים רצופים (משחקים שבהם לא כבשה אפילו פעם אחת) - סקציה נס ציונה תתארח ביום ראשון (20:15) אצל הפועל באר שבע, נגדה רשמה את ניצחון הבכורה שלה העונה.

שניים מבין שחקני הרכש, דור כוכב ויחמיר היקה, עשויים לפתוח בהרכב באצטדיון טרנר, זאת על אף העובדה כי הספיקו לערוך אימון אחד בלבד עם החברים החדשים. ארד בלפר, שיעמוד לראשונה על הקווים במשחק ליגת העל, בעקבות פיטוריו של עמיר תורג'מן, יחסר את סייקו טורה המוצהב ואת שי אליאס הפצוע.

על פי האימון המסכם, נראה כי בלפר יעבור לשחק עם ארבעה שחקני הגנה, מערך שנס ציונה לא השתמשה בו מאז מחזורי הפתיחה. פרנסיסקו דוטארי, בלם במקור, עשוי לפתוח כמגן הימני, עמדה שבה לא שיחק העונה. איתי עוזרי ודרייס וויטנס צפויים לאייש את מרכז ההגנה. רז שטיין, שהחלים מפציעה, ישוב להרכב.

אחרי הזעזוע שנעשה על הקווים ויחד עם השחקנים החדשים, בנס ציונה ישנה אופטימיות כי התוצאות יהיו חיוביות יותר מעתה והלאה. "התחזקנו בעמדות שרצינו במסגרת התקציב שלנו. עם החיזוק הזה אפשר לשרוד בליגה", אמרו במועדון.

הרכב משוער: עומרי גלזר; פרנסיסקו דוטארי, איתי עוזרי, דרייס וויטנס, רז נחמיאס; סביין לילאיי, אלעד שחף, יחמיר היקה, דור כוכב; רז שטיין, מוסא מאזו.