(ברני ארדוב)
(ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5
הירוקים שוב מפספסים הזדמנות (ברני ארדוב)
הירוקים שוב מפספסים הזדמנות (ברני ארדוב) | צילום: ספורט 5

חוסר יציבות. מצד אחד, היא מנצחת עם רביעיות וחמישיות. מצד שני, היא מפסידה לקבוצות כמו הפועל כפר סבא, ובכל פעם שמכבי תל אביב מועדת, היא לא מצליחה לצמצם ממנה את הפער. הערב (שני) מכבי חיפה ספגה 2:0 בחוץ מול בית"ר ירושלים, ושוב פספסה הזדמנות להתקרב למוליכת הטבלה. ההפרש כעת מהמקום הראשון עומד על 6 נקודות, ועם תוצאות נוספות כאלה הירוקים כנראה יאבדו בקרוב את הסיכוי להתחרות על התואר.

"באנו למשחק במטרה לנצח אותו", אמר בסיום מרקו בלבול. "עלינו עם אותו הרכב כמו מול הפועל תל אביב לפני פחות משבוע. החצי הראשון לא היה טוב, לא היינו אגרסיביים ומדויקים. בחצי השני שיחקנו קצת טוב יותר, אבל לא הצלחנו להבקיע. נמשיך קדימה, אני סומך על השחקנים שלי. השנה מכבי חיפה ממלאת את סמי עופר כמה פעמים בזכות שהשחקנים האלו שעושים משחקים מעולים. היום לא היה משחק טוב, אני כועס מאד על הדרך שבה שיחקנו".

על כך שזו הפעם השלישית שהירוקים מפספסים הזדמנות להתקרב למכבי ת"א הגיב המאמן: "עם עובדות אי אפשר להתווכח, אני חושב שיש לנו קבוצה טובה. ברוב העונה אנחנו משחקים פנטסטי, רק לפני כמה ימים היללתם ושיבחתם אותנו. אנחנו צריכים להמשיך בדרך שלנו, יש מה לשפר מהיום. איבדנו כדורים בצורה נוראית, אבל שחקנים ניסו לחזור למשחק ודברים פשוט לא הלכו".

בלבול נשאל מה מה היו הטעויות שלו בניהול במשחק וענה: "אני תמיד בודק את עצמי. גם אחרי ניצחון 0:5 במשחק מעולה ניתחנו את הווידאו ובדקנו מה עוד אפשר לשפר במשחק ענק. אני יכול להגיד שמכבי חיפה ברוב העונה מייצרת כדורגל פנטסטי, וגם היום יצרנו את ההזדמנויות. אליפות? חיפה עשתה מהפך אדיר השנה והיא צריכה להמשיך להשתפר ולהיות טובה יותר. יש לנו סגל של צעירים, יש עוד מה ללמוד. אנחנו צריכים לעמוד בלחץ. מבחינתנו עד עכשיו זו עונה חלומית, אבל עוד לא השגנו שום דבר".

נטע לביא סיפר על היכולת של קבוצתו: "לא שיחקנו טוב. פתחנו לא טוב את המשחק, החמצנו פנדל. נסתכל קדימה, אין ברירה אחרת. אי אפשר כרגע להסביר את זה, טדי זה אחד המגרשים הקשים בליגה. לא עומדים בלחץ? לא חושב, צריך לשחק כדורגל ולנצח משחקים. לא חושב שמשהו מטריד אותנו, היינו צריכים לשחק טוב יותר. לא יברח לנו מה שעשינו עד עכשיו. לחלום על אליפות? קודם צריך לשחק טוב יותר. אם נשחק טוב יותר, נתקדם משם".