(צילום: שיבר)
(צילום: שיבר) | צילום: ספורט 5
משחק שיזכר לדיראון עולם עבור האדומים. (אלן שיבר)
משחק שיזכר לדיראון עולם עבור האדומים. (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
לקרוא למה שקרה הערב (ראשון) להפועל תל אביב ערב עגום, לא יצליח לתאר את ההפסד המשפיל שחטפה קבוצתו של ניר קלינגר. האדומים לא התקרבו להיראות כיריב ראוי למכבי חיפה, והיוו אך ורק תפאורה לחגיגה הירוקה ב-0:5 בסמי עופר.

למאמן לא היה יותר מדי מה להגיד אחרי ההתמודדות, וגם לביקורות שהגיעו מן הסתם, הוא נותר ללא תשובות: "כל מה שתגידו מקובל. צריך לדעת לקבל את זה, חיפה פירקה אותנו בכל פרמטר - אגרסיביות, הנעת כדור, שיחקה מהר יותר, ואנחנו עשינו שגיאות".
ידע להרים את הקבוצה? (צילום: שיבר)
ידע להרים את הקבוצה? (צילום: שיבר) | צילום: ספורט 5

"מגיע לחיפה שאפו, מצטער בשביל האוהדים, לא הבאנו כלום למשחק היינו חלשים ונרפים ונשתדל לתקן", אמר קלינגר המתוסכל, שאחרי התקופה הטובה של קבוצתו, התפוצצה לו ולשחקניו הבועה, תוך שהם רושמים הפסד שני ברציפות: "מעולם לא דיברתי על פלייאוף תחתון או עליון, בואו נירגע ונישאר עם רגליים על הקרקע זה כל מה שאמרתי". קלינגר המשיך ואמר: "בכל הניצחונות שלנו לא יצאתי מגידרי, אני יודע בדיוק איזה קבוצה יש לי ביד אני יודע מתי אנחנו טובים ומתי לא, והיום זה היה לא אחד גדול".

קלינגר התייחס גם לכך שקבוצתו הוציאה שמונה שערים מהרשת במשחקים נגד שתי מוליכות הליגה: "זה קשה אנחנו ספורטאים, אבל אני אדע להרים את הקבוצה. מקווה שנפיק לקחים כמה שיותר מהר, כי אין לנו הרבה זמן. כל הכבוד לחיפה, ששיחקה כדורגל מדהים. לא נותר לי אלא לקבל את זה בהשלמה, ולהמשיך הלאה".

לא יעצום עין הלילה. אלטמן (שיבר)
לא יעצום עין הלילה. אלטמן (שיבר) | צילום: ספורט 5

מבין השחקנים, מי שדיבר היה עמרי אלטמן והוא היה תכליתי בדיוק כמו המאמן שלו: "נכנסנו להלם אחרי שני השערים המוקדמים, נכנסנו לשוק וקיבלנו עוד מכה מרוקאביצה. אין לי הרבה מה להגיד, מתבייש באיך שנראינו". השחקן שאמר שהלילה הוא כבר לא יצליח להירדם, המשיך ותיאר את התחושות הקשות בחדר ההלבשה: "אף אחד לא הוציא מילה. לא חושב שזה הזמן לדבר, זה משחק שלא יכול לחזור על עצמו במועדון כמו הפועל ת"א. שכל אחד יעשה חושבים לעצמו ויבין איפה הוא טעה".