(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
עטר. יחי ההבדל הקטן (אלן שיבר)
עטר. יחי ההבדל הקטן (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

לבית"ר ירושלים "החדשה" לא חסר הרבה כדי להיצמד למכבי ת"א ומכבי חיפה בפסגה, אבל כנראה שגם רוני לוי ויוסי בניון הבינו הערב (שבת) שצירופם של אלירן עטר וחנן ממן (לצד חזרתו של עידן ורד) זה בדיוק הגרוש שהיה חסר ללירת מאבקי האליפות. זה הספיק הפעם ל-1:4 מוחץ על חדרה, אבל אולי מדובר בעצם בתחילת ההכנות לעונה הבאה?

"גם אלירן וגם חנן הם שחקנים איכותיים שהיו במסגרת, אך לא שיחקו באופן סדיר. הם יצטרכו עוד משחק או שניים כדי להיכנס לקצב משחק", הסביר רוני לוי בסיום, ולא שכח להתייחס לקאמבק של ורד: "הפעולות שהוא עשה מדברות בפני עצמן, הוא אחת מהנשמות הרבות של בית"ר ירושלים. חיכיתי ליום הזה מתחילת השנה, הוא מתאמן נהדר ואני מקווה שימשיך כך".

"ההפסד בשבוע שעבר היה מאוד מאכזב", המשיך לוי ודיבר על השבוע הקשה. "הגענו מאוכזבים וידענו שנשחק מול יריבה שתילחם על מקום בפלייאוף העליון, אני שמח שהשחקנים גילו אופי, חזרו והשיגו ניצחון. אנחנו מגלים יכולת טובה לאורך כל העונה. היו לנו 11 משחקים ללא הפסד, וההפסד להפועל קצת השכיח את הניצחון על חיפה. זהבי ואיינבינדר חסרו לנו, אך הצטרפו שחקנים טובים. מי שרואה את בית"ר נהנה ברוב הזמן, אנחנו רוצים להיות ווינרים וצריכים המשכיות".

מי תפס את אור הזרקורים מלבד עטר, היה כאמור עידן ורד - שחזר לכבוש אחרי קרוב לשנה. "אני שמח. עברתי שנה לא פשוטה שכללה פציעה ארוכה, אבל אני פה ואני חוזר לעצמי", סיפר עידן ורד על התחושות לאחר הניצחון. "זו הייתה פציעה מאוד טורדנית, יש כאלו שאמרו לי שלא אחזור מזה - אבל אני בחור אופטימי, עבדתי בכל יום 6-7 שעות מאוד אינטנסיביות. אמרתי לאשתי ולסביבה שאני חזור כדי להיות טוב ולא כדי לעשות וי, אני רוצה להשפיע ושמח שהיום זה בא לידי ביטוי".

ורד התייחס גם למטרות של בית"ר לקראת ההמשך, ולא שכח לפרגן לחבר הוותיק - אלירן עטר. "אנחנו עושים עונה טובה מאוד ביחס לעונה שעברה", הוסיף הקשר. "אני ומיכאל (אוחנה) היינו פצועים וקינדה עזב, אבל יש פה ח'ברה צעירים שעושים עבודה טובה. יש לנו תואר אחד ביד והרבה דברים להשיג, אני גאה בצוות המקצועי ובבעלים. אלירן? מכיר אותו מגיל 13-14, חלמתי שיישחק יחד איתי בבית"ר. בעיני הוא השחקן הכי טוב בארץ כבר עשור, וזו רק ההתחלה".

גולדנברג. מבינים את החשיבות (אלן שיבר)
גולדנברג. מבינים את החשיבות (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

בצד המפסיד, כמובן שהקולות נשמעו מאוכזבות הרבה יותר. "זה הפסד מאכזב מאוד", אמר שרון מימר בסיום. "התחלנו טוב והובלנו, זה הלחיץ את בית"ר. אבל במחצית השנייה חילקנו להם מתנות, ולבית"ר לא נותנים מתנות בעשר דקות. הם פירקו אותנו. פלייאוף? כשקיבלתי את הקבוצה בינואר, היא הייתה במקום השמיני או התשיעי. הובלתי אותה למאבקי הפלייאוף העליון, אבל זה לא נגמר. נעשה הכל כדי להיות שם, זה עדיין בידיים שלנו".

על המשחק הקריטי מול הפועל ת"א במחזור הבא, הוסיף מאמן חדרה: "ידענו שזה יהיה המשחק שייקבע. איך נתכונן? הכי קל בעולם. כבשנו מול כל קבוצה בליגה, אני לא חשוב שיש לנו בעיה בהתקפה. אני לא אצטרך לדבר יותר מידי עם השחקנים, הם מבינים את החשיבות של המשחק".