ישוב לצפון. עאבד (צילום: דני מרון)
ישוב לצפון. עאבד (צילום: דני מרון) | צילום: ספורט 5
קיבל רכש. רפואה (צילום: אנצ'ו סוכנות ג'יני)
קיבל רכש. רפואה (צילום: אנצ'ו סוכנות ג'יני) | צילום: ספורט 5

יממה עמוסה מאוד עברה על עירוני ק"ש. ההפסד להפועל חדרה גרם למועדון בראשותו של איזי שרצקי, להבין שהקבוצה זקוקה לשדרוג, אחרת היא עשויה למצוא את עצמה בתום העונה בליגה הלאומית. בקרית שמונה הבינו - ופעלו בהתאם.

במועדון הגיעו לסיכום עקרוני עם אחמד עאבד, והוא צפוי לחתום היום (שלישי) על חוזהו. עם זאת, החלוץ, שזכה עם ק"ש באליפות בתחילת העשור החולף, יצטרך להגיע להבנות עם הפועל תל אביב, מולה הוא נמצא בהליך בוררות. בכל מקרה, עאבד צפוי להפוך לשחקן של קובי רפואה במהלך היממה הקרובה.

בנוסף, כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט, עידן רטה, מגנה הימני של הפועל רמת השרון, יצטרף בהשאלה עד תום העונה עם אופציית רכישה. רטה בן ה-20 נחשב לכשרוני מאוד ואף זומן לאחרונה לסגל הנבחרת הצעירה. המגן הצעיר מצטרף לאורי צעדון ויובל לוין בעמדה זו.

ההחתמה השלישית צפויה להיות של איליי חן, שחקנה של מכבי פתח תקווה. החלוץ בן ה-19 רשם ארבע הופעות העונה במדי קבוצת הנוער של המלאבסים, והוא אמור לתת עומק לחוליית ההתקפה של ק"ש.

בשורות פחות טובות מגיעות מכיוונו של מוחמד שכר, שעבר בדיקה ונמצא כי הוא סובל מקרע ברצועות הקרסול. החלוץ צפוי להיעדר כחודש וחצי מהמגרשים.