(אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
(אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5
איביץ', לא אהב את מה שראה מההתקפה (אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
איביץ', לא אהב את מה שראה מההתקפה (אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5

ולדימיר איביץ' הפגין לא מעט כעס וחוסר שביעות רצון ממשחק ההתקפה של מכבי תל אביב אתמול (שבת) בניצחון 0:2 הלא ממש משכנע על מכבי פתח תקווה. הדבר בא לידי ביטוי בכך שהמאמן הכניס את איתי שכטר כבר במחצית, בכדי לנסות לקבל יותר מחץ בחלק הקדמי. כמו כן, אחרי שהחליף את עומר אצילי סימן לו איביץ' שהוא צריך לשחק יותר עם הראש. גם הציטוט של המאמן לאחר המשחק מביע את מחשבותיו לגבי ההתקפה: "מהמשחק הזה צריך לקחת רק את התוצאה".

במכבי תל אביב הוסיפו אתמול: "בסך הכל לא התרעננו בינואר, וזה אולי קצת פוגע בנו מבחינת שטף המשחק. ברור שאין שום פגיעה מבחינת התוצאות. רענון היה צריך להגיע מאורוש ניקוליץ', אבל עד עכשיו הוא לא שיחק דקה בגלל פציעה, ואתמול בגלל וירוס. מצד שני, כשאתה רץ בעונה כזו מטורפת, יש גם משחקים פחות טובים, ועדיין ניצחנו אתמול למי ששכח".

שרן ייני לא היה בסגל גם אתמול, שכן הוא לא התאמן עד יום רביעי בגלל מחלה, ולכן הוחלט שהוא לא מוכן למשחק. בפעם הראשונה מזה הרבה זמן, עלה איביץ' עם אותו הרכב בדיוק ללא שינויים, אך צריך לזכור שדן גלזר, דור פרץ ועומר אצילי לא יוכלו לשחק בגומלין של הגביע בשל כרטיסים צהובים. שם צפוי המאמן לערוך רוטציה רחבה.

איתי שכטר התראיין אמש אחרי ההתמודדות ואמר: "לחלוץ, יש תקופות שאתה משחק יותר, לפעמים כדורים נכנסים ולפעמים לא. אני לא באתי לפה רק לתת גולים, באתי לפה כדי שהחלק הקדמי של מכבי ת"א ייראה הרבה יותר טוב. אני שמח שמכבי ת"א נראית טוב ברוב המקרים בהם אני משחק, לפעמים אני מבקיע ולפעמים החברים שלי. בסופו של דבר מה שחשוב הוא שהמועדון ינצח ויצליח. היום נכנסתי למשחק, אמנם לא הבקעתי, אבל הייתי חלק מהגול הראשון. לוקחים שלוש נקודות וממשיכים קדימה".

שכטר מול פ
שכטר מול פ"ת (אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5

החלוץ הוסיף: "מרגיש טוב, מרוצה מאד מהניצחון. ידענו שיהיה משחק קשה, ידענו שהם יצופפו ויצאו להתקפות מעבר. שמחים שבסופו של דבר הצלחנו למצוא את הפתרונות. שלוש נקודות חשובות. אפשר גם לומר שהיה סוג של הפנינג עם טקס מרגש, לזכרו של אבי כהן, ובאמת במצב כזה צריך לדעת לנצח. היה פה אצטדיון מלא, ונהננו מכל רגע".

"אני לא חושב שאנחנו בסוג של רכבת הרים. אם אנחנו שולטים בקצב, דברים לפעמים הולכים יותר ולפעמים פחות. אבל זה נכון שהקבוצה היא דומיננטית, זה לא סוד שפתחנו פער גדול לפני הרבה זמן ואנחנו עדיין שומרים עליו. אנחנו צריכים להיות מרוכזים ולהמשיך בדרך הזו. יש קבוצות שנלחמות על החיים שלהן בליגה, אנחנו נמצאים במקום אחר. אבל אנחנו מכבי ת"א, שזה מועדון בו כל משחק הוא סופר חשוב. הדרך להמשיך בניצחונות היא שמירה על הכח והאינטנסיביות, כי צריך לזכור שיש לנו עוד גביע. אנחנו צריכים לבוא ולהראות את היכולות שלנו, ומי שלא יראה את היכולות שלו יכול להיות שישחק פחות".

"זה כיף שיש לך אמון גם מבן מנספורד וגם מהמאמן. אני לא החלוץ היחיד, יש גם את צ'יקו (אופואדו) וארון (שוינפלד) שנותנים הכל. צ'יקו במחזורים האחרונים נראה מצוין. אני שמח שאנחנו בתור קבוצה נותנים לאנשים לחייך ולשמוח. אנחנו עושים עונה היסטורית. לפעמים נראה טיפה שאנחנו בירידה, אבל לא פשוט לשמור על מוטיבציה ואנרגיה כזו כל כך הרבה מחזורים. יש פה חבר'ה שעובדים קשה כל אימון. יש פה צוות רפואי ומקצועי, אנשים שנותנים הכל כדי שהמועדון הזה יהיה איפה שהוא נמצא, צריך להמשיך את זה".

"אני לא חושב שהליגה חלשה, חושב שמכבי ת"א מאד דומיננטית. וכשאתה דומיננטי ומנצח הרבה משחקים מול קבוצות שעושות פחות נקודות ופחות מנצחות, אז נראה לכולם שהליגה חלשה".