(אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
(אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5
גנדה, ככל הנראה יפתח בקישור (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
גנדה, ככל הנראה יפתח בקישור (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

כשהיא במרחק של ארבע נקודות מהקו האדום, הפועל ת"א תארח מחר (שבת) את מכבי נתניה. קובי רפואה הגדיר את כל המשחקים הקרובים כ"גמר גביע העולם" מבחינת האדומים, שרוצים כמובן להבטיח את הישארותם בליגה כמה שיותר מהר.

עוד לפני כן, דפיקות לב נשמעו במתחם חודורוב, כשהמגן מרווין פירסמן נחבל בברכו במהלך האימון המסכם והוא יהיה בספק למשחק מחר. פירסמן יעבור בקרוב בדיקה מקיפה אצל ד״ר רן טיין, רופא הקבוצה, שלאחריה תתברר חומרת הפציעה אך במועדון חוששים שהפציעה תשבית את השחקן לאורך זמן.

בחזרה למשחק. בחודורוב יודעים כי מדובר במשוכה גבוהה. לא מעט פוקוס יילך לכיוונו של החלוץ הלוהט של הקבוצה מעיר היהלומים, פאטוס בצ'יראי, שכבש צמד מול מכבי פ"ת ביום ראשון. "הוא בכושר נהדר, וכמובן שנצטרך לשים אליו לב", אמרו בהפועל.

מבחינה מקצועית, עושה רושם שקובי רפואה יעלה בהרכב התקפי יותר מאשר איתו פתח במשחק האחרון מול הפועל רעננה. ניר לקס, שמתאושש מפציעה בקרסול אך לא התאמן באופן סדיר, בסופו של דבר נכלל בסגל. רמזי ספורי ככל הנראה יפתח בקישור, כשקלאודימיר פריירה ועמנואל בואטנג יהיו מאחוריו. ג'וזף גנדה צפוי לשוב ל-11, לחלק הקדמי יחד עם נריוס ואלסקיס ואחמד עאבד.

הרכב משוער: רובי לבקוביץ'; עידן כהן, אדי גוטליב, אוראל דגני, עמירן שקלים; קלאודימיר פריירה, עמנואל בואטנג, רמזי ספורי; ג'וזף גנדה, אחמד עאבד ונריוס ואלסקיס.