צילום: אלן שיבר
צילום: אלן שיבר | צילום: ספורט 5
"המטרה של נתניה היא המקום השני וזכייה בגביע". מלמד (דני מרון) | צילום: ספורט 5

במכבי נתניה עדיין לא נרגעו מהיכולת במחצית הראשונה של ה-2:2 מול הפועל חדרה ועושה רושם ששחקנים שפתחו בהרכב כמו יונס מלדה ויחמיר היקה ישלמו את המחיר. במועדון שמחו לראות שהחלוץ שכבש העונה שמונה שערים, מתוכם צמד מול חדרה, חזר לעצמו והוא ישוב ל-11.

מלמד סיפר לערוץ הספורט על התקופה שלו על הספסל: "היה לא נעים לשבת על הספסל. מבחינתי שחקן שמרגיש בנוח לא להיות על המגרש, אז הוא לא שחקן. לא עשיתי בעיות, המשכתי עם האמונה שלי בעצמי ואני שמח שזה השתלם. חיי החלוץ מתהפכים מהר לטוב ולרע. פתחתי טוב את העונה, גם בהמשך הצגתי יכולת טובה, אבל לא כבשתי לאחרונה וזו הייתה הבעיה. אני שמח שנגד חדרה כבשתי והכי חשוב שאמשיך בכושר הזה".

מלמד שיפתח במקום מלדה בפתיחת הפלייאוף העליון, בו נתניה תפגוש את הפועל ב"ש או בני יהודה, אמר: "המטרה שלנו היא לסיים במקום השני ולזכות בגביע".

אכזבה בנתניה מהיקה (אלן שיבר)
אכזבה בנתניה מהיקה (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

שחקנים במועדון לא הכחישו את האכזבה הגדולה מיחמיר היקה, אבל גם הזכירו באותה נשימה את העובדה שהשחקן הגיע אחרי שלא שיחק תקופה ארוכה וגם שלפאטוס בצ'יראי לקח זמן עד שהתרגל לליגה הישראלית.

בתוך כך, בנתניה יקבלו החלטה רק בסוף אפריל לגבי מוטי ברשצקי, שנכנס כמחליף מול חדרה ובישל את השער הראשון. בחוזה ההשאלה שנחתם בין נתניה להפועל ת"א בקיץ הושארה אופציה ליהלומים לרכוש את הקשר תמורת 600 אלף שקלים. ההערכה היא שהשחקן יירכש אם האדומים, שנמצאים גם כך בבעיות כלכליות, יפחיתו מהסכום.