(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
קינדה, שביעות רצון מהיכולת שלו (דני מרון) (צילום: ספורט 5)
קינדה, שביעות רצון מהיכולת שלו (דני מרון) | צילום: ספורט 5

בבית"ר ירושלים מנסים להסתכל על חצי הכוס המלאה אחרי התצוגה החלשה אתמול (שבת) בניצחון 0:2 על הפועל רעננה, בו הקבוצה מהבירה רשמה רק איום אחד על המסגרת. למרות היכולת והרפיון ההתקפי, במועדון מרוצים מהעובדה שלמרות ההפסד הקשה להפועל באר שבע במחזור הקודם, הקבוצה הפעם לקחה את שלוש הנקודות והשאירה לעצמה סיכוי לפלייאוף העליון.

בתוך המועדון אמרו היום: "אנחנו עדיין בחיים מבחינת הפלייאוף העליון, וזה מה שחשוב כרגע. זה היה ניצחון חשוב למרות שהיינו עם הרבה שחקנים חסרים. ממשיכים הלאה לנתניה". בקבוצה שיבחו את גדי קינדה ואת יעקב בריהון, עליו אמר ניר קלינגר: "הוא מקבל יותר דקות כי הוא מוכיח את עצמו. מה שיש לבריהון ברגליים אין להרבה שחקנים".

על השער הנדיר של קינדה במספרת אמרו במועדון: "הוא יכול הרבה יותר, אבל אנחנו מאוד מרוצים ממנו". בחדר ההלבשה כולם דיברו על ההפרש מהפועל חיפה והפועל חדרה, ויצפו למעידות של שתי הקבוצות שעשויות לקדם את בית"ר לפלייאוף. שחקנים אמרו: "נראה מה יעשו הקבוצות האחרות, אבל מי שרוצה לחלום צריך לנצח את נתניה, הקבוצה הכי חמה בליגה".

איתמר ניצן אמר לאחר ההתמודדות אתמול: "מנענו מעצמנו קרבות תחתית, לפחות כרגע. יש מצב שאנחנו יכולים למצוא את עצמנו נאבקים על הפלייאוף העליון. אנחנו עדיין מאמינים כל עוד זה מעשי. בית"ר שופעת בסגל רחב מאד. חיסרון של שחקן או שניים לא כ"כ מורגש כמו בקבוצות אחרות. אני שמח שניצחנו, זה היה ניצחון חשוב להמשך הדרך. נבחרת? אהיה יותר ממאושר אם זה יקרה. זה משהו שאני מחכה לו המון זמן. אם זה יקרה, זו תהיה הגשמת חלום".