צילום: דני מרון (צילום: ספורט 5)
צילום: דני מרון | צילום: ספורט 5

הפועל ב"ש אמנם קיבלה בשורות טובות כשבדיקת ה-MRI של מיגל ויטור שללה קרע במיניסקוס וברצועות הצולבות, אבל הבלם שוקל לבצע ניתוח מחשש שחיזוק השרירים שמסביב לברך לא יסייעו בטווח הארוך. במקרה כזה הוא ייעדר למעלה מחצי שנה. השחקן יתייעץ עם עוד מספר רופאים בטרם יקבל חוות דעת ולא מן הנמנע שיבקש גם לצאת לפורטוגל, שם עבר חלק מהליך השיקום בפעם הקודמת. ויטור אמר לחבריו כי הוא לא רוצה לעבור שוב תהליך שיקום ללא טיפול כירורגי שעשוי להסתיים בפציעה דומה בעתיד.

על פי ההערכה במועדון, הבלם לא יעמוד לרשות המאמן ברק בכר עד לסיום העונה - גם במידה ולא יעבור ניתוח. "חאתם עבד אלחמיד, לואיי טאהא ומתן אוחיון, שיחזור מפציעה בעוד מספר שבועות, יהיו הבלמים שלנו ואנחנו סומכים עליהם", אמרו בב"ש.

בשל החיסורים הרבים, מיכאל אוחנה אמור לחזור לסגל למרות נתק בינו לבין בכר מאז בקשתו לעזוב והביקורת החריפה שהטיחו מקורביו ובינהם אביו. הקשר שלא התלבש מאז הניצחון בגביע מול הפועל ר"ג, עבר בדיקת MRI בברכו לאחר שהתלונן על כאבים והבדיקה חזרה ללא ממצאים חריגים. אם ישלים אימונים מלאים במחנה האימונים בצפון, אליו תצא האלופה היום לשלושה ימים, הוא עשוי להתלבש כבר במשחק הקרוב מול בני יהודה במסגרת המחזור הראשון בפלייאוף. "ברק בוחר ללכת לאורך כל הדרך עם הדעה המקצועית שלו ולא יזוז ממנה, גם אם שחקן התנהג בצורה קלוקלת", אמרו במועדון.

אגב, כל שחקני הסגל זומנו למחנה האימון, כולל השחקנים הפצועים שימשיכו לעבוד עם הצוות הרפואי והפיזיולוג כדי לחזור למגרשים כמה שיותר מהר. מאור מליקסון ובן שהר הוזהרו שלא לקבל כרטיס צהוב נוסף שיגרום להם להחמיץ משחק נגד בית"ר ירושלים או מכבי ת"א.