מייסטר סיימון שמעון (דוברות הפועל נצרת עילית)
מייסטר סיימון שמעון (דוברות הפועל נצרת עילית) | צילום: מערכת ONE

מנהלה האגדי של נצרת עילית שעבד ותרם למועדון במשך 43 השנים האחרונות נמצא היום (שישי) מוטל במשרדו באצטדיון "גרין" ללא רוח חיים. בנצרת עילית קיבלו בתדהמה את הבשורה המרה על מותו של האיש שגידל במשך השנים דורות של שחקנים, ילדים ונוער.

בבוקר יצא מייסטר סיימון שמעון לעפולה הסמוכה ולאחר מכן חזר כהרגלו למשרדו שבאצטדיון "גרין". משלא יצר קשר עם בני המשפחה החלו במועדון לחשוד כי אירע הנורא מכל. המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, עובד גרינפלד, ומנהל הקבוצה הבוגרת, אלי ארובס, הוזעקו למקום ומצאו את שמעון מוטל במשרדו. לצוות מד"א שהגיע למקום לא נותר אלא לקבוע את מותו.

אלי אלפסי מנכ"ל נצרת עילית תיאר ל-ONE את התחושות הקשות במועדון ובעיר: ”מייסטר במועדון מזה כ-43 שנים, והיה מנהל המשק של כל מחלקת הבוגרים. זו דמות שגידלה דורות של שחקני כדורגל, דורות של ילדים. הוא היה דמות אב במועדון ודאג להכל, ובמיוחד למחלקת הנוער".

"הוא היה חבר של כולם. יהיה קשה למועדון לתפקד בלעדיו. הוא היה דמות מוכרת מאוד בעיר וכולם כואבים את מותו. התחושות בעיר קשות מאוד. לעבוד במועדון מגיל 18 עד גיל 63 זה משהו יוצא דופן. כולנו כואבים שכזה בן אדם מיוחד הולך מאיתנו. נותר לנו רק לחזק את ידי המשפחה והנוער שגידל. אנחנו נתגעגע לאדם המיוחד הזה. אני מאמין שהפועל נצרת עילית תדע לכבד את פועלו ואת שמו ותמשיך לתמוך במשפחה”.

דובר הקבוצה, עו"ד משה גרמה, התייחס גם הוא לטרגדיה: "אין אדם שמזוהה יותר ממייסטר סיימון שמעון ז"ל עם הפועל נצרת עילית, האיש שליווה את המועדון מדי יום ביומו במשך שנים רבות - בשמחה ובעצב, ברגעים היפים וברגעים הקשים, התמוטט היום, כמה סמלי - באצטדיון גרין, שהיה עבורו לבית במשך עשרות שנים".

אלי אלפסי (ONE)
אלי אלפסי | צילום: מערכת ONE

"למייסטר אין ולא יהיה לעולם תחליף, זו אגדה שהסתיימה היום בעצב רב, זו טרגדיה של מועדון שלם ודורות של שחקנים ובני נוער שגדלו בצילו של 'מייסטר' האגדי. אין עוד אנשים כאלה בנצרת עילית ואין עוד אנשים כאלה בספורט. יהי זכרו ברוך".

ההלוויה תיערך ביום ראשון בשעה 16:00 בנצרת עילית.