עמי בלולו יושב ראש עירוני בת ים (דרור עינב)
עמי בלולו. "הוא שחקן מצויין" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

אסי ברזילי בלמה והקפטן של מכבי עירוני בת ים בשנה וחצי האחרונות נפרד מהקבוצה. לפני כחודש כבר הושג סיכום כספי בין הצדדים שהיה אמור להשאיר את השחקן בבת ים אך לאחר השלמת התקציב לעונה הקרובה התברר כי אין ביכלתה של הקבוצה לשלם.

ברזילי בן ה-26 הגיע לבת ים לפני שתי עונות וכבר לאחר חצי עונה מונה לקפטן הקבוצה. ברזילי היה בורג מרכזי בעונה האחרונה והמוצלחת של בת ים, עונה שבסיומה התברגה בפלייאוף העליון של הליגה הלאומית.

ברזילי כעת נחשב לשחקן חופשי ובימים הקרובים יחליט לאן מועדות פניו. לפחות קבוצה אחת מליגת העל ומספר קבוצות מהליגה הלאומית כבר מתעניינות.

ברזילי נשמע מעט נרגש: ”לפני חודש סגרתי את תנאי בבת ים אך הגעתי והסבירו לי כי לא אוכל לקבל את השכר שדרשתי. כבר שסגרנו את הדברים לפני חודש עשיתי קיזוז בדרישותי מתוך הבנה של המצב אך דרשו ממני שאקצץ עוד כ-30 אחוז ולזה לא יכולתי להסכים".

"היו לי הצעות מהפועל רמת גן ועוד מספר קבוצות אבל אמרתי לכולם שאני סגור בבת ים ועכשיו זה נפל עלי בבום אבל אני שחקן חופשי ולא דואג. בת ים זה היה כמו הבית שלי וזה לא נעים. הייתי קפטן במשך שנה וחצי ולא עוד שחקן וזה קצת מבאס לעזוב מקום כזה אבל בכנות אני יכול להבין אותם כי כנראה שאין שם כסף”.

בת ים חוגגת. תשחק עוד עונה בליגה הלאומית (קובי אליהו)
בת ים חוגגת (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

בבת ים היו רוצים מאוד לראות את ברזילי שהיה מעמודי התווך של הקבוצה נשאר במועדון אך גם יו"ר הקבוצה עמי בלולו יודע שזה היה בלתי אפשרי: ”אסי שחקן מצויין אבל לצערי בשנה הבאה אין לי תקציב בשבילו".

"אני מת שהוא יישאר. אני לא רוצה ששחקן סתם יחתום ולאחר מכן לא נוכל לעמוד בסכום שהבטחנו לו. שיחררנו את אסי בכאב רב. אני משחרר כל הזמן שחקנים אבל איתו זה היה קשה במיוחד".