ינון ברדה. תוספת כוח לחוד של ראשון לציון (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
ינון ברדה (משמאל). מכוון גבוה (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

לאחר המהפך הנהדר שביצעה אמש (שני) מול בני לוד שהעניק לה את ניצחון הבכורה  העונה (1:2), במכבי באר שבע התחילו להבין שפלייאוף אמצעי כבר לא נמצא בגדר חלום. הקבוצה של שרון אביטן הראתה אופי ולמרות שהיתה בפיגור בשלב מוקדם של המשחק הצליחה להבקיע שני שערים ולקחת שלוש נקודות במשחק החוץ.

כובש שער הניצחון, ינון ברדה, אמר ל-ONE: "אלו הן שלוש נקודות ראשונות שלנו העונה. חזרנו מפיגור וזה מראה על אופי שהיה חסר לנו בעונה שעברה. אני מקווה שהאופי של הקבוצה ייראה במשך כל העונה".

על מטרות הקבוצה הוסיף ברדה: "אנחנו שואפים להישאר בליגה. אם נגיע לפלייאוף האמצעי זה יהיה הישג מבחינת מכבי באר שבע ויביא הרבה שקט למערכת. אולי זה יגרום לכך שבעונה הבאה נסתכל יותר גבוה".

"זה משמח מאוד להבקיע שער ניצחון. אני רוצה להיות בריא במשך עונה שלמה ואני מקווה שאביא למגרש את מה שמצפים ממני בקבוצה. הניצחון מוקדש למאמן ולעוזר אלעד בונפלד. הם עושים עבודה מצויינת מתחילת העונה", אמר ברדה.

מנכ"ל הפועל נצרת עילית עזב את תפקידו מסיבות רפואיות


מנכ"ל הפועל נצרת עילית, אלי אלפסי, סיים את תפקידו במועדון. אלפסי עזב את נצרת עילית עקב סיבות רפואיות לאחר שעבר צינתור. רופאיו של אלפסי הבהירו לו כי הוא אינו יכול לעבוד במשרה מלאה הכוללת מספר רב של שעות עבודה ביום.

אלי אלפסי אמר ל-ONE בעצב: “אני עוזב לאחר שלוש שנים של עשיה מבורכת. כשהגעתי המצב הכלכלי של המועדון לא היה טוב עקב עזיבתם של המנכ"לים והיו"רים הקודמים. העבודה במועדון היתה משימה לא פשוטה ומאוד מאתגרת. ניסיתי להחזיק את המועדון ולקדם את הנוער ככל האפשר. מהצד הכלכלי אפשר לומר שהמשימה בוצעה, אני מעריך שנצרת עילית תתייצב מהבחינה הזו ותצעד קדימה".

אלי אלפסי (ONE) (צילום: מערכת ONE)
אלי אלפסי (ONE) | צילום: מערכת ONE

העיקולים על חשבונות המועדון הוסרו והשחקנים קיבלו חלק מהמשכורת. בעוד שבוע תושלם קבלת השכר באופן מלא. שוער הקבוצה שאול סמדג'ה לא הסתיר את רגשותיו בעקבות עזיבת המנכ"ל: "הייתי בהלם כשהבנתי שהוא עוזב את המועדון. כשהגעתי לקבוצה אלי היה האיש הראשון שפגשתי".

"זה לא סוד שאני והוא מסתדרים בצורה יוצאת דופן. אני מאוד אוהב אותו וזה כואב לי. מאוד הופתעתי אבל אני יודע שהוא ימשיך להיות במועדון בכל דרך שיוכל כי כמו שהספקתי להכיר אותו הוא בן אדם שתמיד עוזר. הוא פשוט בן אדם טוב וזה חשוב שיש לך אחד כזה במועדון. אני רוצה לאחל לו שיהיה הכי מאושר ובריא בעולם", סיכם סמדג'ה.