שי לוק משמאל. חצה את הכביש (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
שי לוק משמאל. חצה את הכביש (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הפועל באר שבע מתחילה להגביר את קצב אימוניה לקראת היציאה למחנה האימונים בפולין בסוף השבוע הבא. ביום חמישי הקרוב (18.00) תתמודד הקבוצה במשחק אימון ראשון לעונה הנוכחית מול העולה החדשה הפועל ראשל"צ.

מי שלא יצטרף למחנה האימונים הוא המגן השמאלי שי לוק שעזב את הקבוצה והצטרף ליריבה העירונית, מכבי ב"ש, שהחלה הערב את אימוניה לקראת העונה החדשה

החלוץ הפולני דוד יאנצ'יק, שמסתמן כהחתמה הבולטת של המועדון בקיץ הנוכחי, צפוי לנחות הלילה בישראל כדי להמשיך לנהל מו"מ עם הקבוצה.

עדיין קיימים פערים קטנים בין צסק"א מוסקבה שמחזיקה בכרטיס השחקן של החלוץ בן ה-23 לבין הקבוצה מבירת הנגב, אך במועדון מאמינים שניתן יהיה לגשר על הפערים ויאנצ'יק יעבור בהשאלה לקבוצה הדרומית.

הקשר הגנאי לריאה קינגסטון והקשר מחוף השנהב אלכס סומיאן צפויים לנחות מחר בישראל ולהצטרף לאימוני הקבוצה. הם עשויים ליטול חלק במשחקי האימון בשבוע הקרוב בטרם תתקבל החלטה על המשך דרכם במועדון.

דובב גבאי (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
דובב גבאי (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

הקבוצה ערכה אימון הערב, כאשר החלוץ דובב גבאי החמיץ אותו בגלל מחלה, אך צפוי לחזור לאימונים כבר בימים הקרובים.

החלוץ יוני אוזן והקשר צחי ברבי החמיצו אף הם את האימון בגלל השתייכותם לסגל נבחרת הנוער שעורכת את אימוניה בוינגייט. אוהד סעדון שהגיע ממכבי ב"ש ממשיך להתאמן עם הקבוצה וינסה בשבועות הקרובים להרשים את מאמן הקבוצה ניר קלינגר.

אמג´ד סולימאן. נפצע מול ראשל&"צ (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
אמג´ד סולימאן (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

הבוקר קיימו שחקני הקבוצה את מבדקי הכושר הגופני והסיבולת. הקשר אמג'ד סולימאן שהגיע מאחי נצרת קבע את התוצאות הטובות ביותר במבדקים. הקשר הצעיר ירדן אבוחצירה, שממשיך להרשים באימוני הקבוצה, הגיע במקום השני והברזילאי וויליאם סוארס שלישי