בני טבק (ONE)
בני טבק. בעונה הבאה ברמת השרון | צילום: מערכת ONE

שחקן העבר, בני טבק, סיכם עקרונית את תנאיו בעירוני רמת השרון מהליגה הלאומית וישמש כמנג'ר על בקבוצה. בימים האחרונים התנהלו מגעים בין הנהלת רמת השרון לטבק עצמו, שמוערך מאוד על ידי יו"ר הקבוצה, מאיר יצחקי, וראש העיר, איציק רוכברגר, איתו הוא מיודד כבר שנים ארוכות. בתחילת השבוע הבא צפויה העיסקה להיחתם באופן סופי.

כאמור, טבק צפוי להתמנות כמנג'ר על ויהווה את המילה האחרונה והעיקרית בכל המתנהל במחלקות הנוער של המועדון וכמובן ישמש כעין מקצועית בקבוצה הבוגרת. בשלב זה נודע שסיכוייו של ערן קוליק, המאמן הנוכחי, לאמן גם בעונה הבאה, קלושים.

מיד לאחר שימונה בני טבק לתפקידו, הוא צפוי למנות מאמן שיעבוד תחתיו. היו"ר, מאיר יצחקי, הזים היום (שישי) את השמועות לפיהן כבר החל משא ומתן עם מאמן כזה או אחר שיעבוד תחת טבק בעונה הבאה: "די עם הקשקושים, כשיהיה לנו מאמן כולם יידעו. יש לנו 30 מועמדים ובקרוב נקצץ את הכל לשלושה-ארבעה, נשב ונחליט".

בעלי הפועל הרצליה, אלי חי חמו, התייחס לעסקה הנרקמת בין טבק, שהעלה את הקבוצה שלו לליגה הלאומית לבין רמת השרון: "בעיקרון לפי מה שאני ובני דיברנו, הוא אמור להמשיך אצלנו, כי רצינו אותו לעוד עונה".

שחקני רמה
שחקני רמת השרון. שינויים בצוות המקצועי (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

"אולי הוא קיבל הצעה יותר מפתה מראש העיר, לא יודע. בוא לא נשכח שאת החזרה שלו לבמה המרכזית של הכדורגל בני עשה דרך הפועל הרצליה. אני לא כועס עליו, ונותן לו את ברכת הדרך". את תגובתו של בני טבק לא ניתן היה להשיג.

בתוך כך, שוער הקבוצה, מנחם קורצקי, יהיה מנכ”ל הקבוצה בעונה הבאה, כך הודיע היו”ר יצחקי. השוער צפוי לפרוש בתום העונה הנוכחית ולחתום על חוזה לפיו ישמש כמנכ”ל בארבע השנים הקרובות. “עוד לא היתה חתימה אבל נשארו רק עוד כמה פרטים שצריך לסגור”, כך אמר היום קורצקי ל-ONE.

קורצקי המצטיין (עמית מצפה)
קורצקי. יפרוש ויהפוך למנכ&"ל הקבוצה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

השוער עצמו קיבל זר פרחים וחיבוק חם מהנהלת הקבוצה וצוות השחקנים, זאת אחרי הביקורת שספג על יכולתו במשחק הגביע. “זה חימם את הלב והיה מאוד מאוד מרגש".

"קיבלתי המון המון טלפונים של עידוד ותמיכה, ואני מודה לכולם. יש לי כמובן ביקורת עצמית מאוד גבוהה ואני יודע מה עשיתי יותר ופחות טוב במשחק הזה. בכל מקרה, כולם יודעים שזו לא יכולת שמאפיינת אותי”, הסביר השוער.