בצלאל. בקבוצה מקווים שלא מדובר בקרע (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
בצלאל. בקבוצה מקווים שלא מדובר בקרע (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

שוערה של הפועל כפ"ס, יוסי בצלאל, יעבור בימים הקרובים צילום MRI בברכו שיגלה את חומרת פציעתו במקום ואם אכן קיים קרע ברצועה הצולבת בברך.

כזכור, במשחק הליגה האחרון של הקבוצה מול הפועל ראשל"צ בו נוצחה כפ"ס 3:0, הוחלף השוער לאחר שנפצע בהתקלות עם שחקן של היריבה לקראת סיום המחצית הראשונה.

אם אכן יתגלה כי השוער סובל מקרע ברצועה הצולבת הוא ייעדר מהמגרשים לפחות חודשיים. מי שהחליף את בצלאל במשחק מול ראשל"צ הוא השוער השני של הקבוצה, עמרי בוקסנבאום.

מאמן הפועל כפ"ס, תומר קשטן התייחס להיעדרות הצפויה של השוער הוותיק ואמר ל-ONE: ”יוסי שוער מנוסה מאוד, גם בליגה הראשונה וגם בליגה השניה. תרומתו לקבוצה היא גם מקצועית וגם במנהיגות והוא ייחסר לנו בשבועות הקרובים".

על האפשרות כי הקבוצה תתחזק בשוער בעקבות הפציעה של בצלאל אמר המאמן: ”עד שלא נדע סופית את חומרת הפציעה לא נחפש שוער אחר. נחכה בסבלנות לתוצאות ה-MRI. בינתיים אנחנו סומכים על יכולתו של עמרי שיעמוד בשער הקבוצה".

תומר קשטן ושחקניו. השיגו ניצחון שני  (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
הפועל כפר סבא ותומר קשטן (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

ההפסד לראשל"צ היה ההפסד הראשון של כפ"ס העונה והיא ממוקמת במקום השלישי בטבלה. ביום שבת מצפה לחניכיו של תומר קשטן משחק בית מול מכבי הרצליה (18:00, לויטה).