אברהם חוגג, יחזקאל מרוצה מהקבוצה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
אברהם חוגג, יחזקאל מרוצה מהקבוצה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

הפועל ראשל"צ נחתה היום (ראשון) בארץ לאחר שערכה מחנה אימונים בן שמונה ימים בבודפשט, הונגריה. במסגרת מחנה האימונים ערכה הקבוצה של ניסן יחזקאל שלושה משחקי אימון נגד קבוצות מקומיות.

את המשחק הראשון שהתקיים נגד בודהרש מהליגה ההונגרית השניה, סיימה ראשל"צ ב-1:1 וזאת לאחר שהוליכה עד הדקה ה-90 משער של ליאור ברטקובסקי. המשחק השני נראה כבר הרבה יותר טוב כאשר הקבוצה של יחזקאל ניצחה 2:5 את המילואים של ושאש מהליגה הראשונה בהונגריה כשאת השערים לזכות הכתומים כבשו דודו אברהם, יוסי זאנה, דיוויד גומז (צמד) ושער עצמי.

המחנה הסתיים בטעם טוב וזאת בעקבות הניצחון במשחק האימון האחרון 0:1 על ואצ'אץ' מצמרת הליגה ההונגרית השניה. דודו אברהם כבש את השני שלו במחנה וקבע את תוצאת המשחק.

ניסן יחזקאל נשמע מרוצה מאוד ממחנה האימון של קבוצתו ואמר: "היה מחנה טוב מאוד, עשינו תוצאות טובות במשחקי האימון. התנאים היו מעולים והשחקנים וגם הצוות המקצועי היו מרוצים מכך. השחקנים החדשים שהגיעו איתנו למחנה וביניהם רן בן שמעון ממ.ס. אשדוד, דודו אברהם, דייויד גומז, ג'סטין זולו ואבירן דלל הותירו רושם טוב מאוד במחנה והתאקלמו היטב בקבוצה".

ניסן יחזקאל. "צפוי משחק קשה" (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ניסן יחזקאל. (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

החתמנו גם זר נוסף, רוג'ר סקולה בן ה-21 מזמביה שהגיע בהשאלה מאשדוד והוא יהיה הזר השלישי שלנו בקבוצה וביממה הקרובה הוא אמור להצטרף לאימונים", הוסיף המאמן.

כשנשאל יחזקאל על המשך דרכה של הקבוצה ענה: ”כרגע אנחנו עם הפנים קדימה למשחק גביע הטוטו נגד מכבי ב"ש ביום שבת. בסך הכל אני יכול להגיד שאני מאוד מרוצה".