הפועל ר"ג בהדרכתו של שלומי דורה גברה הערב (חמישי) 1:2 על היורדת מליגת העל, הפועל רעננה, במשחק אימון. 

כבר בדקה הרביעית העלה עידן סרור את ר"ג ליתרון 0:1 בבעיטה נהדרת ברגל שמאל. עשר דקות לאחר מכן היה מעורב גם בשער השני, כשהרים מצד ימין ומצא את הקפטן, תמיר בן עמי, שנגח פנימה, 0:2. במחצית השניה הרבה דורה בחילופים, ובדקה ה-75 הצליח אופיר מלמד לצמד ל-2:1, וקבע בכך את תוצאת הסיום.

הפועל ר"ג פתחה בהרכב הבא: איתי ארקין, חי בן לולו, יקיר שינה ופבלו בונדאה, תמיר בן עמי, תמיר פור, וובה בראון, שוטה קשייה (נבחן גיאורגי), עידן סרור, מריו גורגוביץ' (נבחן קרואטי) ויקי ויצמן.

מי שהרשימו במיוחד בר"ג הם הבלם הספרדי בונדאה ועידן סרור, שכבש, בישל, והפגין עליונות. לקשר יש חוזה לעונה נוספת בהפועל ת"א, אך זו מעוניינת להשאילו או לשחרר לר"ג, ומשום כך נראה כי סרור ייצא למחנה האימונים באוסטריה ביום שני.

בסיום המשחק אמר דורה: "אני די מרוצה מה-50-60 דקות הראשונות של המשחק, שהיו בסדר. השליש האחרון של המשחק אולי לא היה גרוע, אבל היה פחות טוב. הקבוצה די חדשה, וזה ייקח זמן עד שזה יתחבר. נביא שני זרים נוספים, ונמשיך לעבוד כדי להדביק את הקבוצה".

שחקני ר"ג במשחק האימון נגד רעננה (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
שחקני ר"ג במשחק האימון נגד רעננה (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

"הבלם בונדאה עושה רושם טוב. שני האחרים (הקרואטי והגיאורגי) היו קצת עייפים, כי לא שמרו על כושר בפגרה, ושוטה הגיע רק אתמול. החלטה סופית לגביהם נקבל רק תוך כדי המחנה. יש שלושה צעירים שמרשימים ויכולים לשחק כחריגים בנוער. מדובר בעמית קמחזי, לידור כהן ואורי ביבי, ואם לא בבוגרים הן ישחקו בנוער".

עידן סרור ותמיר בן עמי (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
עידן שרור ותמיר בן עמי (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

המאמן התייחס לרכש הנוסף שאמור להגיע: "נעשה מאמצים לדוג שחקנים, כמו שעשינו עם עידן סרור. 18 שחקנים יהיו בטוח. לא נתפשר על שחקנים ישראלים או זרים, ולא נחתים סתם שחקנים. אנחנו עושים עבודת נמלים כדי שלהפועל ר"ג יהיה את הסגל הכי טוב שיכול להיות".

גרגורוביץ´. מצטרף לקבוצה של דורה (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
השחקן הקרואטי מריו גורגוביץ´ (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE