אורי אברהם. מתכונן לדרבי (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
אורי אברהם. מתכונן לדרבי (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

במחזור השני בליגה הלאומית, הדרבי של הרצליה הסתיים ב-0:1 למכבי הרצליה של משה סיני. סיבוב שלם עבר, ובמחזור ה-17 תפגוש מחר (שישי) ב-15:00 הפועל הרצליה את מכבי הרצליה לקרב על כבודה של העיר.

חניכיו של בני טבק נמצאים במקום השביעי בטבלה עם 23 נק' ובמאזנם שישה נצחונות, חמש תוצאות תיקו וחמישה הפסדים. מכבי הרצליה נמצאת במקום הרביעי בטבלה עם 28 נקודות. מאז תחילת העונה היא רשמה שמונה ניצחונות, ארבע תוצאות תיקו וארבעה הפסדים.

אורי אברהם שחקנה של הפועל הרצליה אמר על היכולת החלשה של הקבוצה המשחקים האחרונים: "אנחנו קבוצה צעירה שרק השנה עלינו לליגה הלאומית אני חושב שזה יכול לקרות לכל קבוצה אנחנו עם הפנים קדימה אנחנו באים לכל משחק במטרה לנצח".

לקראת המפגש עם היריבה העירונית: "היוקרה של העיר חשובה לנו וזה משחק שאנחנו רוצים לנצח בגלל החוסר יציבות". על הרצון לחזור לכבוש הוסיף:" "אני רוצה להמשיך לכבוש, אך זה דבר שפחות מעניין אותי. יותר חשוב שהקבוצה תנצח ולא חשוב מי יכבוש".

אסף קריספיס מהיריבה העירונית אמר לקראת הדרבי: "אנחנו לא מסתכלים על קבוצות אחרות מה שמעניין אותנו זה מה שקורה רק במכבי הרצליה אנחנו המומנטום טוב ואנחנו רוצים להמשיך איתו".

אסף קריספיס בורח מקובי חסן וזיו כבדה (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אסף קריספיס בורח מקובי חסן וזיו כבדה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

עוד ממשחקי המחזור ה17 מחר: מכבי ב"ש תפגוש את הכח עמידר ר"ג (15:00), אחווה עראבה תפגוש את הפועל רעננה (15:00).