מור שושן באימון (רועי גלדסטון)
מור שושן. חיזוק רציני (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

מור שושן, בלמה של הדאבליסטית הפועל תל אביב, חתם היום (חמישי) לעונה אחת במכבי הרצליה וישחק כמושאל במועדון מהשרון בעונה הקרובה. שושן, שהגיע להפועל ת"א אחרי שנרכש בעונה שעברה מנצרת עלית, יחזור לשתף פעולה עם השוער אבי איבגי, ששיחק אף הוא בנצרת עלית בעונה שעברה.

יחד עם שושן במרכז ההגנה ישחק עוז יפרח, שימשיך לעונה שניה בקבוצה. עוד פנים חדשות בהגנה ההרצליינית יהיו של המגן השמאלי בני חדד, שהגיע מהפועל ר"ג. בנוסף לשני הישראלים שכבר חתמו בקבוצה, הזר הראשון של מכבי הרצליה יהיה אלן מסודי, שסיכם והחל להתאמן עם הקבוצה. באם יחתום תיהיה זו הקדנציה השניה בקבוצה של השחקן המוכשר, שאם ישחזר את יכולתו משנים קודמות יהיה ללא ספק אחד מהזרים הבולטים בליגה הלאומית השנה.

שני נבחנים נוספים בקבוצה של משה סיני הם מסאיי דגו ומתי אברהם. כמו כן, משה סיני הודיע כי אינו מתכוון להנחית זרים שיבחנו בקבוצה כמו שנהוג אלא לאתר זרים שהוא בטוח ביכולתם ולהנחיתם על מנת שיחתמו ללא מבחנים.

בני בקלו, דובר המועדון, אמר ל-ONE: ”המאמן משה סיני והיו"ר אריאל שיימן מתואמים ביניהם בנוגע לשחקנים שהגיעו והשחקנים שאמורים להגיע לכאן. עד עתה המלאכה נעשתה ותמשיך להיעשות בצורה שקטה ועם הרבה סבלנות".

אודליה מסאיי דגו (ONE)
אודליה מסאיי דגו (ONE) | צילום: מערכת ONE