בחלומות הכי שחורים שלו, לא האמין עידן סרור, עד לא מזמן שחקן הפועל תל אביב והנבחרת הצעירה, כי בגיל 25 הוא ידרוך על מגרשי הכדורגל בליגה א'. הקשר, שאת העונה שעברה פתח בהפועל רמת גן וסיים במ.ס. אשדוד, עבר פציעה לא קלה ולאחר שלא זכה להצעות טובות מליגת העל והלאומית, החליט לרדת לשחק בליגה א' במדי כרמיאל/צפת.

"אני אוהב כדורגל, וברגע שלא היו לי הצעות רציניות החלטתי לרדת לליגה א', העיקר לשחק ולחזור לכושר", אמר סרור והבטיח: "לשחק כדורגל לא שכחתי ואני רואה את זה כסוג של שיקום, כרמיאל/צפת זו ירידה לצורך עלייה ובעוד חודשיים אני מאמין שאחזור לשחק בליגת העל".

הקריירה של סרור לא הלכה עד כה לכיוון שהוא רצה. פצצת הכישרון עדיין לא מצא בית חם שיקלוט אותו לטווח ארוך, והוא נאלץ לנדוד בין מספר קבוצות ביניהן הפועל תל אביב, הפועל פתח תקווה, הפועל רמת גן, קרית שמונה, מ.ס. אשדוד ועכשיו כרמיאל/צפת. "זה לא בריא לשחק כל שנה במקום אחר ולקחתי מספר החלטות לא נכונות", מודה סרור שטעה אך לא מתייאש. "אני עוד צעיר ואחזור לעצמי, הכל עניין של ביטחון. בקבוצה הבאה שאשחק אני רוצה לחתום לטווח ארוך".

עידן סרור: "העיקר לשחק ולחזור לכושר" (צילום: מערכת ONE)
עידן סרור: "העיקר לשחק ולחזור לכושר" | צילום: מערכת ONE

בשבוע החולף עבר סרור לגור בכרמיאל, שם משכיר לו המועדון דירה. על ליגה א' וקבוצתו החדשה סיפר הקשר: "יש לנו קבוצה טובה, חבר'ה מעולים ומאמן נהדר. אני מקווה שהמגרשים יהיו טובים ונוכל להציג כדורגל איכותי".

למרות שירד לליגה א', סרור בטוח בעצמו שהוא עוד יחזור לבמה המרכזית של הכדורגל: "אני עוד צעיר ובכל מקרה לא נשבר, ירדתי כדי לשחק כמה שיותר ולחזור לכושר. דקות משחק זאת הדרך הנכונה לחזור למעלה. כולם יודעים שליגה א' זה לא המקום בשבילי ואני חולם לחזור לשחק כל פעם מול 20 אלף צופים".

מי שדאג להביא את סרור לקבוצה, הוא הקפטן אילן סויסה, שמרוצה משיתוף הפעולה עם חברו החדש אך יודע שבקרוב הוא ייאלץ לראותו רק דרך מסך הטלוויזיה.

עידן סרור. קיבל טרמפ, השופט הושעה (צילום: מערכת ONE)
עידן סרור במדי כרמיאל/צפת. &" | צילום: מערכת ONE

"הצלחנו להביא את עידן אלינו אחרי שהמו"מ שלו עם בועיינה מליגה ב' פוצץ", צחק סויסה ופירגן לחברו: "אנחנו שמחים ששחקן כמוהו הגיע לשחק אצלנו, אבל כולנו יודעים שזה עניין של זמן. רואים באימונים שהליגה הזאת קטנה עליו ואין לי ספק שתוך זמן קצר אנחנו נראה אותו בחזרה בליגת העל, כי זה המקום שהוא ראוי להיות בו".