יהודה זגורי, הקבוצה שלו חייבת לנצח (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
יהודה זגורי. שומר על צניעות (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הליגה הלאומית תמשיך במסע שלה גם היום (שבת) כאשר במסגרת המחזור ה-18 יערכו מספר משחקים מעניינים.

קבוצה שיכולה להעלות חיוך גדול על פניה ולהביע סיפוק רב מהתצוגה של השחקנים שלה היא עירוני רמה”ש שתארח בגרונדמן (14:30) את הפועל ירושלים בהדרכת המאמן, עופר פביאן.

לפני כמה שבועות עוד הספקנו לשמוע דיבורים ושמועות סביב האפשרות שיהודה זגורי יעזוב את לקבוצה, אבל אז הקבוצה לא הפסידה ב-4 המשחקים האחרונים בליגה ודרסה 1:6 את כפר קנא בגביע המדינה שסידר העפלה לסיבוב ח'.

יהודה זגורי מסכם חודש חלומי שבסופו הוא כובש את המקום הראשון, ואמר ל-ONE: "חתמתי ברמה"ש בפתיחת העונה, ב-15 במאי העונה הזו תסתיים ונעשה סיכומים. כרגע אני יכול לומר שאנחנו קבוצה מאוד יציבה".

"זה נחמד שאנחנו במקום הראשון אבל זה לא מה שיביא אותנו להישען על זרי דפנה, אנחנו צריכים להמשיך לעבוד קשה. גם בחיים יש מה שנקרא ירידה לצורך עליה ואני מקווה שזה מה שקרה לנו במשחקים שבהם שיחקנו לא טוב והפסדנו".

שלומי עמר (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
שלומי עמר (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

זגורי סיפר על דברים שאמר לשחקניו בפתיחת העונה: "החוכמה לעשות – לא לדבר. אנחנו לא סלב. קבוצה של אנשים שבאים לעבוד. לשמור על צניעות זה דבר חשוב מאוד בכדורגל, לא להתנשא. זה דבר טוב, ולעבוד זה דבר שמביא תוצאות. עשינו הכנה טובה".

"אני חושב שהפועל ירושלים קבוצה טובה, ובאמת שאין לי מושג איך היא נמצאת איפה שהיא נמצאת עכשיו. עבורנו זה משחק מוקש. אם אנחנו עוברים את המשחק הזה – נוכל להתחיל לדבר יותר חזק על מה שעובר לנו במחשבות. משחק קשה בלי ספק", סיכם זגורי ונשמע מאוד מרוצה ושליו לקראת שבת.

עופר פביאן (ONE) (צילום: מערכת ONE)
עופר פביאן (ONE) | צילום: מערכת ONE

בווסרמיל ייערך משחק מסקרן בשעה 19:00 בו יתמודדו מכבי ב”ש והפועל מרמורק.