משה סיני. &
סיני עם קשטן. יחזור לאמן מועדונים? (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

האם משה סיני בדרך למכבי הרצליה? מי שהיה עוזר מאמן נבחרת ישראל ועמד לצידו של דרור קשטן במשך ארבע שנים, עשוי לחזור לאמן קבוצה, לראשונה מאז 1998, אז עמד על הקווים בהפועל פ"ת.

סיני, מכדורגלני העבר הגדולים בישראל, החל את קריירת האימון שלו בהפועל ת"א, הקבוצה בה כיכב כשחקן, ושם אימן בין השנים 1993 ל-1997. בעונה שלאחר מכן, כאמור, עבד בפ"ת, ולאחריה החל ב-2000 לאמן את הנבחרת האולימפית, שם עבד 4 שנים.

הערב (חמישי) התראיין סיני לתוכנית הספורט ברדיו "ללא הפסקה" בשיתוף ONE ואמר: "יכול להיות שיהיה סיכום עם הרצליה. אני חושב שהאופציות לא פתוחות לגבי ליגה ראשונה ומכבי הרצליה זה מועדון שאפשר לעשות בו דברים טובים ואני רוצה לעבוד ולהצליח".

סיני התייחס גם לחזרתו למועדונים ואמר: "ברגע שהייתי עסוק בנבחרות לא חשבתי על זה, אבל כשסיימתי את התפקיד היתה תשוקה כי אני רוצה להיות בעשייה ויש לי מה לתרום. אם לא היה לי דרייב, הייתי עושה דברים אחרים. היו לי הצעות אחרות ולא שלא רציתי, אבל הכיוון היה במגרש".

סיני סיפר על המטרות שהוא מקווה להשיג בהרצליה: "לבנות קבוצה טובה למשך שנים ולשדרג את מה שיש. התפקיד שלי זה לא להביא עשרה שחקנים טובים, אלא לבנות בסיס טוב לשנים ארוכות".

אריאל שיימן אישר ל-ONE ואמר לכתבנו, זיו אמויאל: "יש סיכום ומחר נגמור את זה. מדובר על חוזה לעונה אחת לתפקיד המאמן”.

 

אבי לוזון , אריאל שיימן (אור שפונדר)
אבי לוזון , אריאל שיימן (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE