עמיר נוסבאום, חיזוק משמעותי לרמה"ש  (תומר גבאי) (צילום: מערכת ONE)
עמיר נוסבאום, חיזוק משמעותי לרמה"ש (תומר גבאי) | צילום: מערכת ONE

אחרי שהסתיימה לה אחת העונות הטובות ביותר בהסטוריה של מועדון הכדורגל עירוני רמה"ש מהליגה הלאומית, שכללה העפלה לחצי גמר גביע המדינה והתמודדות חסרת פשרות על הכרטיס לליגת העל עד הדקות האחרונות, הקבוצה הצנועה מהשרון משקיעה כמעט את כל מה שיש לה כדי להעפיל לליגת העל.

בקבוצה עושים מאמצים כבירים בכדי להתחזק בשחקנים בכירים בעמדות מפתח, יחד עם העמדת אישיות בעלת ותק ונסיון בכדורגל הישראלי דוגמת גיא לוי על הקוים ולא פחות חשוב, שידרוג מתקני האימונים של הקבוצה באצטדיון 'גרונדמן' וסביבתו.

הערב (מוצ"ש) הודיעה הנהלת הקבוצה על עוד שני שחקנים שהמאמן לוי חשק בצירופם והנהלת רמה"ש נעתרה לבקשתו: מגינה השמאלי של עירוני קרית שמונה בארבע העונות האחרונות, עמיר נוסבאום, ואת הקשר, רביד אשר, ששייך להפועל ת"א ושיחק בעונה החולפת בעירוני בת ים.

השניים ישחקו בעונה הבאה תחת שרביטו של לוי. ל-ONE  נודע כי במהלך המו"מ עם נוסבאום, אחד השחקנים הטובים בליגה הלאומית ובורג מרכזי בעליה של קרית שמונה לליגת העל, הוא התבטא כאחד ש"לא מוכן לשחק בשום קבוצה מלבד רמה"ש".

כזכור, החתמות אלו מתווספות להחתמות המרשימות הנוספות של הקבוצה דוגמת הבלם, אלון זיו, שהגיע מאחווה עראבה לחזק את החלק האחורי, הקשר המצוין, זיו כבדה, שהיה חלק מעונה נפלאה של הסקציה נס ציונה וגם הענקת אפודת השוער הראשון לגל ניר.

זיו כבדה חוגג (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
זיו כבדה חוגג (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

ההנהלה המורחבת של רמה"ש, היו"ר, מאיר יצחקי, מנהל הקבוצה, מנחם קורצקי וחבר ההנהלה, בירן רוכברגר, כבר מתכוננת לתחילת השבוע בו תודיע, ככל הנראה, על החתמה של שחקן נוסף. בקבוצה מעידים על שינוי בתפיסת הניהול בשנה שחלפה בקבוצה, דבר שעשוי לעשות נפלאות עבורה גם מהבחינה המקצועית.

הבעלים של הקבוצה, מאיר יצחקי, אמר: "אנחנו עובדים לאט ובטוח ומביאים את האנשים הנכונים במקומות הנכונים. אני מרוצה מהדרך ושיטת העבודה של המאמן והצוות הניהולי. זה מקום להצלחה בטוחה. בלי לחץ, בלי פראנויה. אנחנו בתנופה אדירה לבנייה מחדש של כל הקומלפקס של הכדורגל, מהילדים ועד הבוגרים".

מאיר יצחקי. ניר: &"איתו מכבי היתה לוקחת אליפות במחזור 25&" (אלעד י (צילום: מערכת ONE)
מאיר יצחקי (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

למאמן, גיא לוי, שעד כה נענו כל דרישותיו, חשוב לשמור על צביון של שחקנים צעירים תוצרת בית, דבר שנראה לעיני כולם כחיוני מאוד וכך הוא גם יפעל. לקראת העונה באוגוסט, כבר מבטיחים ברמה"ש את שידרוגם של מתקני האימונים באמצעי תאורה, התקנת צנרות חשמל ושיפוץ עמדות השידור.