הכל או כלום. במילים הללו אפשר להגדיר את המשחק היום (שישי) ב-16:00 בין עירוני רמת השרון להפועל כפ"ס, משחק שיקבע מי הקבוצה שתסיים את העונה במקום השלישי בליגה הלאומית. משמעות הדבר היא שהמועדון ישחק במשחקי המבחן נגד הקבוצה שסיימה במקום ה-14 בליגת העל על הכרטיס הנוסף לליגה הבכירה.

ערב המשחק נמצאת כפר סבא במקום השלישי עם 29 נקודות והיא בעצם הקבוצה היחידה שתלויה בעצמה במאבק. ניצחון והחניכים של תומר קשטן יזכו בניסיון להעפיל לליגת העל.

אחד מהשחקנים היותר ותיקים בקבוצה הוא הבלם, נתן שקורי שאמר לקראת המשחק: "אני חושב שהרכבת עדיין מחכה לנו ואני מקווה מאוד שנעלה עליה".

"אני יודע שהשחקנים הפנימו את הטעויות שלנו אבל אני מקווה שזה יבוא לידי ביטוי במגרש. ברגע שזה יקרה התוצאה תהיה לטובתנו".

על השאלה איך הוא מסביר את התוצאות האחרונות של קבוצתו אמר שקורי: "אני לא חושב שהיינו שאננים, הגענו להזדמנויות כמו בכל משחק אבל אולי רצה הגורל שלא נבקיע ואיבדנו את הנקודות".

נתן שקורי. לא תלויים באף אחד (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
נתן שקורי. לא תלויים באף אחד (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

"זה עדיין בידיים שלנו ואני מקווה שנביא את התוצאות. אנחנו מורידים קצת לחץ כדי שנגיע למשחק במצב אופטימלי. רוב הקבוצה היא צעירה וכדי שהם יוכלו להביא את המקיסמום שלהם צריך להוריד מעט לחץ ואני מקווה שזה יבוא לידי ביטוי במשחק".

במידה שרמת השרון תצא עם 3 נקודות ממשחק הבית נגד כפר סבא היא תזדקק לאיבוד נקודות של נס ציונה ובכך תבטיח לעצמה את המקום השלישי.

תומר קשטן. מוליך את הליגה (קובי אליהו) (צילום: מערכת ONE)
תומר קשטן. ניצחון והיא יזכה בכרטיס למבחנים (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

במשחקים נוספים בפלייאוף התחתון תארח הפועל ירושלים במשחק הפרידה שלה מהליגה הלאומית מול בני לוד, בית"ר שמשון תפגוש בשכונת התקווה את הכח עמידר רמת גן, ומכבי ב"ש שתילחם על ההישארות בליגה במשחקי המבחן תפגוש את היורדת השניה, הפועל מרמורק. (כל המשחקים בשעה 16:00)