ירון קוריס ויובל נעים. הכרעה בקרוב (אלעד ירקון)
ירון קוריס ויובל נעים. הכרעה בקרוב (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

אחרי ששתי הקבוצות הבכירות בעיר ר"ג, הפועל והכח עמידר, החלו לעבוד על בניית קבוצה מאוחדת, כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, כעת הבוסים של שתי היריבות העירוניות נפגשו ומקיימים משא ומתן.

ל-ONE נודע כי בימים אלו הבוסים של הקבוצות ממשיכים לקיים פגישות בשבועות האחרונים ובשבוע הבא צפויה להתקיים פגישה מכרעת, שתקבע האם שתי הקבוצות יתאחדו, או ששתיהן תלכנה להכנות לעונה הבאה, כל אחת לחוד.

כידוע, הבעלים של הפועל ר"ג, ירון קוריס, הודיע באופן רשמי בתום העונה כי הוא מפסיק את פעילותו במועדון לאחר ארבע שנים בהן הצעיד את הקבוצה לליגת העל ועוזב.

במהלך העונה נקלעה הנציגה הרמת-גנית בליגת העל לקשיים כלכליים שמנעו מהשחקנים לקבל תקופה ארוכה את המשכורות והעמידו את עתידה של הפועל ר"ג בערפל מוחלט כבר בשלהי העונה.

אם האיחוד המדובר ייצא אל הפועל, שמה של הקבוצה המאוחדת עדיין לא ברור. כמו כן, לא ידוע האם המאמן של הפועל ר"ג, יובל נעים, הוא זה שיעמוד על הקווים גם בעונה הבאה בהפועל ר"ג, או לחילופין בקבוצה המאוחדת.

גל יוסף (ONE)
גל יוסף. מה יהיה עתיד הקבוצות הרמת-גניות? | צילום: מערכת ONE

יש לציין כי המאמן מחזיק בחוזה לשנתיים נוספות, אך הכל תלוי ועומד בפגישה שתיערך בשבוע הבא ובהחלטה שתתקבל. רק לאחר הפגישה הזאת יידעו לא מעט שחקנים מה יהיה עתידם. בקבוצה של יובל נעים ישנם שחקנים שכבר מבוקשים בקבוצות אחרות ואף כאלה שעזבו, דוגמת בני חדד, שחתם במכבי הרצליה.

בני חדד. כבר לא בהפועל ר&
בני חדד. כבר לא בהפועל ר&"ג (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

אם ייצא האיחוד אל הפועל, זו לא תהיה הפעם הראשונה שדבר כזה קורה. הכח-עמידר ר"ג בעצמה היא קבוצה מאוחדת, שמורכבת ממכבי רמת עמידר ומהכח ר"ג. גם בית"ר/שמשון ת"א נחשבת לקבוצה מאוחדת, והמקרה המוצלח ביותר התרחש באשדוד, שם איחד ג'קי בן זקן את שתי הקבוצות בעיר ורץ עם המועדון החדש, מ.ס. אשדוד.