אדריאן פרננדז. מרוצה בישראל (צילום: מערכת ONE)
אדריאן פרננדז. מרוצה בישראל | צילום: מערכת ONE

הפועל רמת גן, היורדת לליגה הלאומית, ממשיכה בהכנותיה ובגיבוש הסגל לעונה הקרובה, כאשר היום (שישי) צירפה אל שורותיה את החלוץ הארגנטינאי, אדריאן פרננדז.

החלוץ חתם לשנתיים בקבוצה הרמת-גנית באמצעות סוכנו, עו"ד אילן אורן, אבל אם הקבוצה לא תעלה לליגת העל בסוף העונה הקרובה, הוא ישוחרר.

בכך מצטרף החלוץ לרשימה של שחקני רכש שהגיעו הקיץ לקבוצה ביניהם: אופיר חמו, עומר פרץ וטל מאירי.

פרננדז בן ה-30 מגיע לרמת גן הישר מקבוצת צ'רנומורטס הבולגרית, שהיה חלק ממנה בשנתיים וחצי האחרונות. החלוץ התחיל את הקריירה שלו בליגה השנייה בארגנטינה, בה שיחק במשך חמש שנים. משם, למרות שהוא לא שיחק בליגה הבכירה במדינתו הוא עבר ישר לקבוצת הפאר הצ'יליאנית קולו קולו, שם שיחק שנה אחת בלבד, ובה השתלב מצוין.

הוא הפך לאחד משחקניה הבולטים של קולו קולו. לאחר מכן הספיק החלוץ לשחק תקופה מסוימת בלה פאס שבבוליביה וגם בקבוצת סנט גאלן השוויצרית. בשלוש השנים האחרונות השתקע פרננדז כאמור בבולגריה ובמהלכן שיחק כחצי שנה גם בקבוצת צ'רנו מורה, איתה פגש את מכבי נתניה במוקדמות גביע אופ"'א בעונת 2008/9.

אדריאן פרננדז: &"מאושר בהפועל ר&"ג&"  (צילום: מערכת ONE)
אדריאן פרננדז: &"מאושר בהפועל ר&"ג&" | צילום: מערכת ONE

החלוץ התייחס לקבוצתו החדשה ואמר: "אני מרוצה ומאושר להגיע להפועל ר"ג. אני מאוד מרוצה מהמאמן, מההנהלה ומהשחקנים ובקיצור מכל המועדון הזה. אני גם שמח להיות כאן בישראל, זו מדינה מאוד נחמדה".