שחקני אחי נצרת חוגגים עליה לפסגה (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
שחקני אחי נצרת חוגגים עליה לפסגה (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

המחזור ה-11 בליגה הלאומית נמשך הערב (שבת) עם שני משחקים לאחריהם מכבי אחי נצרת טיפסה למקום הראשון בעקבות ה-0:1 על הפועל רמת גן ומכבי הרצליה למקום השלישי לאחר ניצחון ביתי 0:2 על סקציה נס ציונה.

אחי נצרת והפועל ר"ג נפגשו למשחק בעילוט בידיעה שניצחון יקרב כל אחת מהן לצמרת הגבוהה.חניכיו של שמעון הדרי שניצחו במחזור האחרון את הפועל הרצליה אחרי תקופה עגומה, קיוו להמשיך בדרכם החדשה ובסיום הם גם עלו לראשות הטבלה אחרי ניצחון מינמלי.

המחצית הראשונה נפתחה בשליטת המקומיים ובדקה ה-40 מלך שערי הקבוצה, סרג' איליי קבע 0:1 לאחר שקיבל כדור בתוך הרחבה ובבעיטה חדה הוריד את קבוצתו להפסקה ביתרון מוצדק.

גם במחצית השניה חניכיו של פרדי דוד לא מצאו את עצמם ובדקה ה-53 כמעט ספגו את השני אך למזלם אנס דאבור החמיץ בשלומיאליות את המסגרת. בדקה ה 85 זיו כבדה המקומי יכל גם הוא לחתום את תוצאת המשחק אך כמו דאבור פיספס את המסגרת במעט. בסיום, חניכיו של הדרי עלו לראשות הטבלה כשבמאזנם 20 נקודות, האורחים מרמת גן לעומת זאת ירדו למקום התשיעי עם 14 נקודות.

0:2 למכבי הרצליה על סקציה נס ציונה
גם מכבי הרצליה טיפסה לצמרת הגבוהה לאחר ניצחון 0:2 על סקציה נס ציונה. ההתחלה הייתה מצויינת מבחינת חניכיו של עופר טלקר שבדקה ה-19 עלו ליתרון כשקרן מדוייקת של בני חדד מצאה את הראש של רגב וולק שמקרוב נגח פנימה.

עירוני רמת שרון - מכבי הרצליה (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
עירוני רמת שרון - מכבי הרצליה (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

שלוש דקות בלבד חלפו והרצליה כבר עלתה ליתרון 0:2. חילופי מסירות בין בני חדד וגוילרמה ווישאיימר השאירה את האחרון חופשי ומסירת רוחב גאונית מצאה את אסף קריספיס בתוך הרחבה והאחרון מחמישה מטרים גלגל בקלילות פנימה.

הרצליה המשיכה ללחוץ אך לא הצליחה להגדיל את היתרון והמחצית הסתיימה ב-0:2 מבטיח למארחים. המחצית השניה הייתה חלשה מאוד בה לא נרשם אף מצב ליד השער את הרצליה זה לא עניין יותר מדי והיא חגגה בסיום את הניצחון ואת המקום השני בטבלה עם 19 נק'. סקציה נס ציונה עם משחק שלישי רצוף ללא ניצחון והיא הדרדרה בטבלה למקום ה-11 עם 13 נק'.

עופר טלקר (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
עופר טלקר (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

 במחזור הבא תארח מכבי הרצליה את הכח עמידר/ר"ג וסקציה נס ציונה תארח את הפועל הרצליה.