מאיר סומך. מחכה לאשקלון (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
מאיר סומך. מאמן הכח נשאר ריאלי (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בעוד יריבתה העירונית מדברת בריש גלי על חזרה לליגת העל, החלה הכח עמידר רמת-גן את אימוניה לקראת העונה הקרובה עם שאיפות צנועות בהרבה. הקבוצה שבילתה בעונה החולפת בתחתית הליגה הלאומית והבטיחה הישארות רק לאחר משחקי המבחן מתחילה עונה חדשה עם מטרה ישנה: להישאר בליגה השניה.

חילופי המאמנים הרבים השפיעו על הקבוצה מבחינת מקצועית ומנהלתית לאורך כל העונה החולפת וברמת-גן מקווים שהשנה הקרובה תיראה אחרת, אך כרגע נראה העתיד לוט בערפל.

שחקנים רבים עזבו, בהם שחר בלילטי שחזר להפועל פ"ת ונראה שהקבוצה תתבסס על דור צעיר ואלמוני ברובו. מאמן הקבוצה נכון להיום הוא מאיר סומך, וגם הוא יודע שלא מצפה לו שנה קלה.

"פתחנו את האימונים עם הרבה צעירים אלמונים. אנחנו עדיין לא יודעים איפה אנחנו עומדים מבחינת סגל ומבחינת תקציב, הכל אצלנו עדיין בהכנות, אבל כנראה נהיה עם תקציב נמוך השנה. נהיה קבוצה שקטה שעובדת, כרגע אין לנו הצהרות, אנחנו רוצים להישאר בליגה", הבהיר סומך.

חיים מלכה בפעולה.  (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
חיים מלכה בפעולה. (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

חיים מלכה, קפטן הקבוצה, חתם הערב (רביעי) לשנה נוספת לאחר שלוש שנים בצד הסגול של רמת-גן ושיתף בציפיותיו: ”שמות חדשים לא בהכרח יצליחו להרים את הקבוצה. צריך לבנות חיבור טוב וככה נגיע להישגים. אנחנו בכל זאת צריכים שחקנים מנוסים וחכמים שיכולים להוביל את הצעירים להצלחה. הציפיות שלי הן שהקבוצה תגיע כמה שיותר גבוה, ליהנות מהכדורגל ולעשות נחת לבעלים, לצוות המאמנים ולאוהדים".