ארז בנודיס. "מחכים כבר לשריקת הפתיחה" (צילום: מערכת ONE)
ארז בנודיס. ממתין לאיחוד ההיסטורי | צילום: מערכת ONE

האם האיחוד בין בית"ר שמשון ת"א לעירוני רמלה יושלם כבר ביום שלישי הקרוב? להתאחדות לכדורגל הוגשה הבקשה הסופית לאיחוד בין שתי הקבוצות, שהחלו בתהליך כבר בעונה שעברה והיא כוללת את הבקשה שמחלקת הנוער של שמשון על קבוצותיה השונות (ילדים, נערים ונוער) תהפוך לאגודה עצמאית.

ביום שלישי צפויה להתכנס ישיבת המזכירות של ההתאחדות לכדורגל בנוכחותו של עו"ד משה אביבי, היועץ המשפטי של ההתאחדות, כשראשי שמשון ת"א וכן גורמים ברמלה מייחלים ומצפים שהבקשה תאושר כבר באותה הישיבה.

אם אכן יקרה הדבר, המשמעות היא שתהליך האיחוד בין הקבוצות יושלם, שמה של הקבוצה ישונה ל"ביתר ת"א/רמלה" והיא תעבור לבעלותה של עיריית רמלה, שתספק את שלל צרכיה.

יו"ר בית"ר שמשון ת"א, שמעון שלוש, אמר בתגובה היום ל-ONE: “אם לא תהיינה הפתעות של הרגע האחרון הבקשה תעבור כבר ביום שלישי בהתאחדות לכדורגל וזו תהיה החתימה הסופית לאיחוד. הקבוצה תהיה מתוקצבת ע"י עיריית רמלה בכמיליון שקלים לעונה, נקבל אלינו כמובן את האוהדים של עירוני רמלה ונקים לתחייה מחדש את בית"ר שמשון ת"א".

גם מאמן הקבוצה, ארז בנודיס התייחס לעניין ואמר: “ברמלה חיכו הרבה זמן לקבוצה שתייצג אותם בליגה בכירה ומגיע לעיר שיהיה להם ייצוג שכזה. אני מקווה שהכל יילך בקלות ובעזרת השם נצא לדרך חדשה. אני בוטח בראש העיר, יואל לביא, שאוהב ספורט, שיעניק לנו את הטוב ביותר. אני מאמין ומקווה שבעוד כמה שנים, אחרי שנלמד את הדברים, לעיר יהיה אפילו ייצוג בליגת העל".

יואל לביא. יקבל לידיו גם קבוצת כדורגל (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
יואל לביא. יקבל לידיו גם קבוצת כדורגל (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

בתוך כך, הקבוצה ממשיכה בהכנותיה לעונה הקרובה כשהסגל החדש כמעט והושלם. אל חניכיו של בנודיס הצטרפו הקיץ חמישה שחקני רכש חדשים: דודו בן שושן ואלירן שהרי מסקציה נס ציונה, אבי אבינו מהפועל כפ"ס, עומרי כהן מעירוני בת ים ואלון סולטן, שחזר אחרי שנת השאלה בהפועל ירושלים וכן עוד מספר שחקנים צעירים מוכשרים.

הקבוצה תצא ביום ראשון הקרוב למחנה אימונים של שבוע בצפון הארץ ובמהלכו תערוך שני משחקי אימון, הראשון מול נצרת עלית והשני נגד מכבי אום אל פאחם.

“מחנה האימונים נועד לגיבוש ולחיבור הקבוצה קודם כל. הצטרפו שחקנים חדשים ולכן צריך לעבוד על החיבור ביניהם לשאר השחקנים. מעבר לכך, כמובן שנעבוד גם על היכולת שלנו על המגרש, כך מצפה לנו הרבה עבודה" אמר בנודיס.

שחקני בית&"ר/שמשון. יצאו למחנה אימון בצפון (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
שחקני בית&"ר/שמשון. יצאו למחנה אימון בצפון (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

לגבי מטרותיו לעונה הקרובה אמר המאמן: “מוקדם מדי לדבר על מטרות ספציפיות אבל בגדול השאיפה היא שהקבוצה תתקע יתד בליגה הלאומית ותבטיח את הפלייאוף האמצעי כמה שיותר מוקדם בעונה. חוץ מזה, אני רוצה שהקבוצה תציג כדורגל אטרקטיבי ותביא נחת לאוהדים שלה בשתי הערים".