הפועל הרצליה. ניצחון לעולה החדשה (צילום: מערכת ONE)
הפועל הרצליה. ניצחון לעולה החדשה | צילום: מערכת ONE

הפועל הרצליה חגגה הערב (שבת) את חזרתה לליגה הלאומית עם ניצחון ביתי 0:1 על הפועל נצרת עילית. קבוצתו של בני טבק השיגה שלוש נקודות חשובות למרות  שליטה מוחלטת של נצרת עילית במשחק.

האורחת מנצרת עילית פתחה את המשחק טוב יותר ושלטה לאורך המחצית הראשונה. הנצרתים הגיעו למספר הזדמנויות אך עם הירידה להפסקה התוצאה נשארה 0:0.

המחצית השניה לא היתה שונה מהראשונה ונפתחה בשליטה מוחלטת של שחקני נצרת עילית שתקפו פעם אחר פעם את שערה של הרצליה ואף הגיעו להזדמנויות קורצות, אך לא הצליחו לשים את הכדור ברשת.

לאחר שנצרת עילית תקפה במשך רוב המשחק, דווקא הרצליה הייתה זאת שעלתה ליתרון בדקה ה-70 מרגלי ריף מסיקה, לאחר שקיבל מסירה מניר ביטון ובעט לפינה הימנית של השער. היתרון החזיק מעמד עד לסיום המשחק למרות שנצרת עילית לחצה ותקפה גם לאחר הספיגה.

המאמן בני טבק, שהעלה את הרצליה מהליגה השלישית לליגת המשנה, יכול להיות מרוצה מהנקודות שיעזרו להרצליינים בהמשך העונה.

בני טבק (גיא איזנר) (צילום: מערכת ONE)
בני טבק (גיא איזנר) | צילום: מערכת ONE

0:0 בין בית"ר/שמשון ת"א להפועל רעננה


במשחק נוסף שנערך במסגרת המחזור הראשון נפגשו בית"ר/שמשון תל אביב והפועל רעננה. שתי הקבוצות עדיין שרויות ככל הנראה באווירת הפגרה והציגו משחק מנומנם שהסתיים ב-0:0.

המחצית הראשונה נפתחה טוב ובדקה הרביעית בית"ר/שמשון כבשה שער מרגלי שרון גורזמנו שנפסל בטענת נבדל. לאחר האירוע הזה המשחק התנהל בשליטה של בית"ר/שמשון אך לא נרשמו אירועים מיוחדים.

ניל אברבנל (ONE) (צילום: מערכת ONE)
ניל אברבנל (ONE) | צילום: מערכת ONE

המחצית השנייה נפתחה בשליטה של המארחים מתל אביב אך ככל שהמשחק התקרב לסיום רעננה לקחה את השליטה. בתוספת הזמן בית"ר/שמשון קיבלה הזדמנות להכריע את המשחק כששרון גורמזנו נגח מ-5 מטרים, אך ניל אברבנל מרעננה הציל מהקו בעזרת ראשו וקבע שהמשחק יסתיים ללא שערים.