סטיבן כהן. יעשה את הדרך צפונה? (גיא בן זיו)
סטיבן כהן. מוכן ללכת לבית משפט (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

סאגת סטיבן כהן מסרבת להסתיים, השחקן שכבר חתם בבית"ר ירושלים עדיין לא קיבל את השחרור מהפועל רעננה, ובבית"ר הבהירו כי הם לא יקבלח אותו בתוך 48 שעות הם יפנו להליכים משפטיים.

מהמסרים שקיבלו בבית"ר נראה כי הבוס של רעננה, אשר אלון לא ימהר להשיב לבקשה של בית"ר ויערים קשיים על שחרורו של סטיבן כהן מכיוון שהוא דורש פיצוי כספי.

סטיבן כהן, שעומד בלב המריבה, דיבר ב-"רדיו ללא הפסקה" בשיתוף ONE על הסיטואציה אליה נקלע: "אשר אלון אמר שאני לא חופשי ועכשיו הוא רוצה כסף. אנחנו נלך לבית משפט ויש בעיות אבל עוד כמה ימים יהיה בסדר. בחוזה שלי היה כתוב שאם רעננה יורדת ליגה אני שחקן חופשי, אין חוזה כפול. אני לא מטומטם. שיחקתי שלוש שנים בספרד.

היה לי חוזה של 80 אלף יורו ואשר אלון אמר לי שהוא ייתן לי 20 אלף מזומן והחוזה יהיה על 60 אלף יורו בגלל המיסים. לא ידעתי שזה לא חוקי. ידעתי שזה 80 אלף יורו ולא מעניין אותי המיסים כך שלא חשבתי שזה אסור או לא חוקי".

אשר אלון אמר בתגובה: אני מרגיש כמו במחזה סוריאליסטי. מה שאני הבנתי שכאילו נתתי לו שחור כסף מזומן. הפועל רעננה לא עברה על שום חוק והגיע הזמן שיגנו גם על הבעלים. אני סיכמתי עם כהן על 80 אלף. יומיים לפני הגיע אליי דדה חדד שאמר לי שיש סוכן מקפריסין שיש לו ייפוי כח של 20 אלף.

אשר אלון (ONE)
אשר אלון (ONE) | צילום: מערכת ONE

סטיבן כהן הסכים לרדת ל-60 אלף יורו ואני העברתי לסוכן הקפריסאי 20 אלף יורו. לימים הסתבר שסטיבן כהן קיבל מחאריס 10 אלף יורו והוא אמר בחקירה הראשונה שהוא לא קיבל כסף. בלשון עדינה אני רוצה להגיד שהוא משקר. נראה בבית המשפט. הסוכן הקפריסאי החזיר את הכסף לסטיבן.

כשאמרתי לו שבית"ר ירושלים צריכה לשלם עליו הוא התחיל להתנהג לא יפה. הוא לא משוחרר לבית"ר ירושלים ולא לשום קבוצה אחרת".