יהודה זגורי, הקבוצה שלו חייבת לנצח (עמית מצפה)
יהודה זגורי, הקבוצה שלו חייבת לנצח (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

מכבי ב"ש תצא היום (16:30, טדי) למשחק חוץ חשוב מול הפועל ירושלים, במסגרת הפלייאוף התחתון של הליגה הלאומית, משחק שלאחריו ייותרו שלושה משחקים לתום העונה כשהקרב נגד הירידה בוער. אף קבוצה לא רוצה להיקלע בדקות האחרונות של העונה למיקום נמוך שיסבך אותה וגם לא למקום ה-14 שיביא אותה למבחנים מול קבוצה בליגה א', שכידוע במשחק אחד ביום נתון, הכל אפשרי.

מכבי ב"ש מכירה את העובדות שצוינו לעיל על בוריין ורק משום כך המשימה לקראת המשחק הופכת לקשה הרבה יותר. גם אם ב"ש תאבד נקודות במשחק הזה, עדיין לא אבדו סיכוייה להינצל באופן סופי, אבל בצד השני, האדום של ירושלים, יודעים שהמשחק הזה עוטף את כל העונה המתישה הזו.

תשעה משחקים ללא ניצחון, זה המאזן של המאמן, יהודה זגורי, מאז הובא לקבוצה בקול תרועה רמה במקום שלומי עמר, ועם הנתונים האלה יצטרכו החניכים שלו להסתדר ולהשאיר את הקבוצה בליגה.

זגורי לא התראיין לכלי התקשורת תקופה ארוכה, וכעת הוא מדבר ל-ONE: "אנחנו צריכים להמשיך לעבוד עד שנביא את הניצחון המיוחל. זה משחק מאוד חשוב שהוא בעצם כל העונה, חייבים לנצח בו, וזה מתחיל ביום שני. נעשה את הכל".

הפועל י-ם - הפועל ר&
הפועל י-ם - הפועל ר&"ג (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

על החודשיים האחרונים בהם לא השיגה הקבוצה ולו ניצחון יחיד, אמר המאמן: "ניסינו המון דברים אבל כרגע זה לא לעניין להגיד מה חסר לקבוצה הזו ומה לא חסר. אני לא מתעסק בזה".

בהתייחס לדברים שיאמר לשחקניו לפני המשחק הגורלי, אמר זגורי: "אם אני, לפני משחק כזה, צריך להגיד לשחקנים שלי משהו ולו הקטן ביותר שקשור בהחדרת מוטיבציה או בצורך להתעורר כקבוצה, אז אולי כדאי שלא נופיע. הם צריכים לדעת את זה".

שי אהרון והחברים חוגגים שיוויון (גיא בן זיו)
שי אהרון והחברים חוגגים שיוויון (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

ביתר המשחקים המעניינים שנראה כי ישפיעו על תמונת הפלייאוף התחתון בתום המחזור: בני לוד – הכח עמידר ר"ג, הפועל מרמורק – בית"ר/שמשון ת"א.