קובי חסן. תחנה נוספת בקריירה (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
קובי חסן. תחנה נוספת בקריירה (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בני לוד ממשיכה להתחזק לקראת המשך קרבות הצמרת בליגה הלאומית. הקבוצה של סלימאן אזברגה החתימה את הקשר הוותיק, קובי חסן באמצעות עורך דינו רועי דניאל, שינסה לעזור לה להשיג את הכרטיס הבודד לליגה הבכירה.

“אחרי האימון הבנתי שאני במקום חדש וחזרתי לחייך", אמר חסן שהגיע ללוד ממכבי אום אל פאחם והוסיף: “בחודשים האחרונים באום אל פאחם לא נהניתי. הבנתי שלוד זה מקום מסודר, מקום שאם אתה נקלט בו טוב אתה יכול להישאר בו 3-4 שנים".

"לאור הימים האחרונים ואחרי שהכרתי את המערכת קצת אני באמת מקווה לתרום ולתת את מה שיש לי לאנשים שהחתימו אותי כי הם מאמינים בי ואני אשמח לשמח אותם. אני חושב שיכולתי לשחק בליגת העל ואני חושב שאני עדיין יכול לשחק שם, אבל כרגע אני מסתכל רק על בני לוד".

לאחר 17 מחזורים נמצאת בני לוד במקום השני, שלוש נקודות בלבד מהמוליכה, אך הצפיפות בטבלת הליגה הלאומית, ארבע נקודות בלבד מפרידות בין המקום השני לתשיעי, לא מאפשרת לאף קבוצה להוריד רגל מהגז.

על מאבקי הצמרת אמר חסן: “בני לוד תאבק על העליה איתי או בלעדיי. אני מקווה מאוד שאעזור למאבק הזה וכמו שעשיתי בהרבה קבוצות אני אשמח גם לעשות את זה בלוד. יש לי פינה חמה להפועל ר"ג, אבל כרגע אני בבני לוד ואני אשמח לעלות ליגה עם בני לוד".

קובי חסן. &"בחודשים האחרונים לא נהניתי באום אל פאחם&" (יוסי ציפקיס (צילום: מערכת ONE)
קובי חסן. &"בחודשים האחרונים לא נהניתי באום אל פאחם&" (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

“זה משחק לא קל ואנחנו מקווים לעבור אותו בצורה טובה", אמר חסן על מהשחק הקרוב של בני לוד שתארח היום (שישי, 15:00) את מכבי הרצליה במסגרת המחזור ה-18 ותקווה למעידה של הפועל ר"ג שתעלה לשחק באותה שעה מול קבוצותו הקודמת של חסן, מכבי אום אל פאחם.