(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
עידן שום. הירוקים מהשרון משקיעים בנוער (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
עידן שום. הירוקים מהשרון משקיעים בנוער (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

על אף שעומר פדידה חתום לעונה נוספת בהפועל כפר סבא שירדה לליגה הלאומית, נראה כי במועדון מהשרון הצרות נמשכות. הקשר המצטיין, שהיה אחד העוגנים המרכזיים בירוק בשנים האחרונות, ינסה לעזוב את הירוקים כבר בקיץ הנוכחי.

לשחקן אמנם חוזה לעונה נוספת במועדון, אך הוא מצדו מעוניין לעזוב ולהישאר בליגה הבכירה, מה שלא מתקבל על הדעת מבחינת הירוקים. במועדון הסבירו: "פדידה תחת חוזה והוא ימשיך לעונה הבאה. אין שחקן שאין לו סעיף יציאה מהחוזה, השאלה היא האם באמת תגיע קבוצה שתהיה מוכנה לרכוש אותו בשלב זה בלא מעט כסף".

בעוד הפועל כפר סבא אוספת את השברים מהעונה החולפת ונערכת לליגה הלאומית, קבוצת הנוער והנערים א' רשמו לאחרונה הישג כפול כשהעפילו שתיהן לליגת העל וגרמו להרבה גאווה  במועדון. בתוך כך, הוחלט לשים את פיתוחה של מחלקת הנוער כמטרה עליונה בעונה הבאה כאשר ההשקעה בה תטפס בעוד מאות אלפי שקלים ונשקלת פתיחת אקדמיה מיוחדת.

לערוץ הספורט נודע כי מתקיימים מגעים עם מספר פנימיות בכפר סבא, שעשויות להגיע לשיתוף פעולה עם המועדון. כמו כן, כחלק מתהליך הפקת הלקחים מהעונה החולפת, הוחלט על שינוי המבנה הארגוני ולצד עידן שום שישמש כמנכ"ל המועדון, מונה רועי כהן לתפקיד המנהל הטכני שיהיה אחראי על פיתוח תכניות לקבוצת הבוגרים ולמחלקת הנוער. במקביל, גבע קבסה מונה לתפקיד מנהל מחלקת הנוער לצדו של יריב דמתי שישמש כמנהל המקצועי של המחלקה.

כאמור, קבוצת הנוער עלתה לליגת העל אחרי 9 שנים בליגת המשנה. תחת הדרכתו של שלומי בן ציון ועוזרו אוראל אדיב, לא הפסידה הקבוצה לאורך כל העונה, כשבנוסף כבשה הכי הרבה שערים בליגה (45) וספגה הכי מעט (9). מלכים השערים של הקבוצה הוא רוי בקר עם 12 שערים, שגם רשם הופעת בכורה בליגת העל כמו גם יוש שטרימלינג, עומר פרץ, אלון סבג, שון קרנדי וזוהר פרנקו. גם קבוצת נערים א' בהדרכת נאור צ'צ'יאן רשמה לעצמה 17 ניצחונות רצופים, שמרה על מאזן מושלם ותחגוג בשבת הקרובה אליפות.

מנכ"ל המועדון, עידן שום, סיפר: "הצלחת קבוצות הנוער והנערים היא תוצאה של עבודה מתמשכת של כל אנשי המועדון, מבית הספר לכדורגל דרך מחלקת הנוער. אני שמח מאוד על עליית קבוצות הנוער ונערים א לליגת העל וגאה מאוד ב-1500 שחקני המועדון הצעירים במחלקת הנוער, מהגדולות בארץ. נמשיך לעבוד קשה על מנת להתקדם ולהשתפר. אני רוצה לברך את כולם על העשייה ועל ההישגים, נמשיך להעמיד את התנאים הטובים ביותר על מנת שהילדים שלנו יחונכו לערכים ולמצוינות".

כמו כן, באשר לקבוצה הבוגרת, לערוץ הספורט נודע כי במועדון הצליחו להבטיח את הישארותו של עומר פדידה, קפטן המועדון, אשר היה מחוזר על ידי קבוצות שונות בליגת העל ובכל זאת החליט לחתום על חוזה במועדון לעונה הבאה. מאמצים ייעשו על מנת להשאיר גם את רז כהן, טריקו גטהון ועומר לקאו.