ירון קוריס והשחקנים. הגיעו להבנות (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
קוריס מגדיר לשחקנים את "הלחם והחמאה" (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

אמנם זה בווינטר וזה לא המכתש, אבל בהפועל רמת גן רוצים להאמין שאחרי הכל לגביע חוקים משלו ושאפשר לשחזר את ההישג לפני שלוש שנים ולהדיח גם העונה את מכבי חיפה, הפעם בשלב שמינית גמר הגביע אותו יארחו מחר (רביעי, 19:00) האדומים.

באווירה די נינוחה שחקניו של יובל נעים התכנסו לאימון המסכם לקראת המפגש, כשלא מעט חיוכים נראו על פני השחקנים. גם הבעלים, ירון קוריס, שהגיע לצפות בחניכיו, נראה נינוח ורגוע כשהבהיר: ”המשחק הזה חשוב אבל לא יותר מהמשחק מול הפועל רעננה ביום שבת, אז זו תהיה מלחמת עולם".

מי שייעדרו מהמשחק מול מכבי חיפה הם קרלוס צ'קאנה, שספג בשבת כרטיס אדום במשחק מול הפועל עכו, והבלם אלי לוי, שהושעה מהקבוצה עד להודעה חדשה. מנגד, נראה כי החלוץ סרג' איילי יחזור להרכב הפותח אחרי שהחלים מפציעתו בשריר הירך, כשגם הבלם הצ'כי פאבל פרגל עשוי לערוך את הופעת הבכורה שלו בהרכב, לצידו של גולן חרמון, 

כזכור, פרגל הגיע בינואר לרמת גן כשהוא פצוע בברכו ומאז זכה למעט דקות משחק, והפעם הוא עשוי לפתוח במשחק החשוב.

צ´קאנה. ניצח את חיפה בגביע בשנים קודמות (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
צ´קאנה. ייעדר בעקבות הכרטיס האדום שספג מול עכו בשבת (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

המגן בני חדד, לא ערך אימון מלא בעקבות כאבים ברגלו, אך עושה הרושם שלא יוותר על המשחק ויפתח במפגש מול הירוקים, למרות שבאימון המסכם תירגל נעים את תמיר בן עמי בעמדה שלו.

“אם אנחנו רוצים לעלות שלב אנחנו חייבים לנצח את חיפה", אמר הקשר אנדריי קלדיירה לקראת המפגש. “ברור שחיפה פייבוריטית, אבל הגביע זה משחק אחר, חשוב מאוד שננצח אותו, זה יתן לנו דחיפה ענקית בייחוד אחרי ההפסד לעכו בשבת".

קלדיירה. הפועל ר"ג מחפשת חיזוק (צילום: מערכת ONE)
קלדיירה:&"ברור שחיפה פייבוריטית&" (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

על חיפה אמר: "הם מגיעים אחרי ההפסד לסכנין, הם יבואו לחוצים ויותר מזה, ההפסד לסכנין הוכיח שגם קבוצות קטנות כמונו יכולות לנצח את חיפה, בטח כשמדובר במשחק אחד שייצא ממנו מנצחת לכאן או לכאן".

הרכב משוער: רפי כהן, קובי מוסא, גולן חרמון, פאבל פרגל, בני חדד (תמיר בן עמי), אנדריי קלדיירה, שי חדד, עומר בוקסנבוים, מור גולן, סרג' איילי, עמית אוחנה