הפועל חיפה יכולה לראות את עצמה מאוכזבת מהשבוע האחרון. הקבוצה החמיצה ברגע האחרון את הזכות להעפיל לפלייאוף העליון ואת הזכות להגיע לחצי גמר גביע המדינה. בדרבי מול מכבי חיפה אמש (רביעי), הפועל לא נפלה מהירוקים, לפחות לא במחצית הראשונה, בה גם הובילה משער של מלך שערי הקבוצה, עדן בן בסט, שנמצא בכושר מצוין.

במחצית השניה הפועל היתה פחות טובה ונכנעה ליכולת מצוינת של מכבי. כעת בהפועל יצטרכו לעסוק בפלייאוף האמצעי ובהכנות לעונה הבאה. עדן בן בסט התייחס לנושא ואמר ל-ONE :"יש עוד שלושה משחקים עד הסוף ואנחנו לא רוצים להתבזות ולהרגיש בים. היינו מרחק נגיעה מהפלייאוף ומחצי הגמר וחבל שלא הצלחנו".

החלוץ המשיך: "יחד עם זאת צריך להבין שיש לנו קבוצה צעירה ומוכשרת עם אולי שני זרים וזה אומר הכל. אני בטוח שבעתיד הקבוצה תגיע למעמדים האלה. פתחנו את המחצית הראשונה טוב וכמו שתיכננו אבל ברגע שבמחצית השניה הלכנו אחורה נתנו למכבי לשחק וראו את זה בתוצאה".

בן בסט, שיעזוב את הפועל בקיץ הקרוב ככל הנראה לגרמניה, היה כתובת לקללות מצד אוהדי מכבי שלא זכרו לו חסד נעורים: "באופן טבעי כשחקן מוביל בהפועל אוהדי מכבי בחרו לקלל אותי. אני לא כועס על עליהם למרות שלא נעים לשמוע את זה. אני בטוח שהם לא שונאים אותי".

למאמן ניצן שירזי תינתן עכשיו הזדמנות טובה בשלושת המשחקים שנותרו להריץ שחקנים צעירים שישחקו בשנה הבאה. כבר עכשיו ברור שצמד הזרים, סאשה סטויאנוביץ' וניקולה גרוביישיץ', שלא שיחקו בגביע, ישוחררו מהקבוצה. 

בן בסט: "לא רוצים להתבזות ולהרגיש בים" (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
בן בסט: "לא רוצים להתבזות ולהרגיש בים" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE