פחות מ-24 שעות, זה הזמן שניתן לשחקני הפועל רמת גן בכדי לחגוג את ההישג המרשים מאמש (רביעי) כשהדיחו את מכבי חיפה משלב שמינית גמר גביע המדינה בכדורגל, אחרי שגברו על הירוקים בתום הארכה 1:2. היום הגיעו השחקנים למתחם האימונים במכתש, כשבחדר ההלבשה חיכה להם שולחן עמוס בפירות ותמרים.

בצוות המקצועי הבהירו כי המטרה עכשיו היא להרגיע את הקבוצה ולתת לשרירים של השחקנים להשתחרר מהעומס ששיאו יהיה בשבת כשרמת גן תפגוש בליגה את הפועל רעננה.

מיד אחרי שהתכנסו בחדר ההלבשה, הרימו כוסית לכבוד הניצחון וחייכו לא מעט, זכו השחקנים להפתעה נוספת, כשבמועדון הוצבו מיטות מיוחדות וחמש מסאז'יסטיות מ'ארמון החמאם'. כל שחקן זכה לחצי שעה של עיסוי וטיפול בשרירי הגב והרגל.

כובש שער הניצחון, ג'ורג' דאטורו, שידוע בצניעותו התייחס לשער ולא הסתיר את התרגשות: "זה היה שער חשוב מאוד עבורי ועבור הקבוצה. מה שחשוב הוא שניצחנו את המשחק נגד מכבי חיפה שתמיד קשה נגדם".

דאטורו מקבל מסג´. נשאר צנוע ומאופק (בעז גורן) (צילום: מערכת ONE)
דאטורו מקבל מסג´. נשאר צנוע ומאופק (בעז גורן) | צילום: מערכת ONE

"לפני המשחק האמנתי שאפשר לעשות את זה", דאטורו התייחס גם לאופן הרגוע יחסית בו חגג את שער הניצחון: "אני התרגשתי אבל זה אני, לא מחצין את זה".

את התחושה יום אחרי הניצחון הגדול על הירוקים סיכם דאטורו במשפט אחד: "אחרי הניצחון הזה מרגישים מצויין בייחוד אחרי שהדחנו את מכבי חיפה מהגביע".

שחקני הפועל ר&"ג מקבלים מסג´ מפנק כמתנה על הניצחון (בעז גורן) (צילום: מערכת ONE)
שחקני הפועל ר&"ג מקבלים מסג´ מפנק כמתנה על הניצחון (בעז גורן) | צילום: מערכת ONE


השוער, רפי כהן, שהוחלף במחצית אחרי דין ודברים עם המאמן יובל נעים, התאמן כרגיל. מי שצפוי לשוב לאימונים הוא הבלם אלי לוי. כזכור לוי הושעה מהקבוצה אחרי עימות מילולי שהיה בינו לבין יובל נעים במשחק בעכו. השניים ערכו שיחת פיוס והבלם צפוי לחזור לאימונים.

בתוך כך, ברמת גן דואגים לנוכח פציעתו של הקשר עומר בוקסנבוים. הקשר סובב את ברכו במהלך המשחק והוחלף. בוקסנבוים צפוי לעבור צילום ברגלו שיאבחן את חומרת פציעתו. בקבוצה מקווים כי מדובר במתיחה בלבד וכי לא יעדר מהמגרשים לפרק זמן ממושך.

ביום שבת תפגוש רמת גן את הפועל רעננה בליגה למשחק שעשוי להכריע אם האדומים ימשיכו במאבקי התחתית או שיפתחו פער על הקבוצות מהקו האדום.

"המשחק נגד רעננה הוא מאוד חשוב בייחוד אם ננצח אז נוכל להתרכז במרכז הטבלה ולהיות יותר רגועים מבחינת התחתית. אנחנו חייבים להמשיך את היכולת מהמשחק מול חיפה ולנצח", הוסיף החלוץ הניגרי.

אלי לוי ויובל נעים בשיחת פיוס שהחזירה את הבלם לאימונים (בעז גורן) (צילום: מערכת ONE)
אלי לוי ויובל נעים בשיחת פיוס שהחזירה את הבלם לאימונים (בעז גורן) | צילום: מערכת ONE