מאז פתיחת העונה לא נרשמה בחדר ההלבשה של בית"ר ירושלים שמחה כמו שהיתה בטדי לאחר המשחק מול מכבי ת"א בגביע (8:9 לבית"ר בפנדלים לאחר 1:1 בתום 120 דקות).

שחקני בית"ר יודעים שהם לא הבריקו במשחק, אך בגביע בסופו של דבר חשובה התוצאה. "זה היה ניצחון מתוק" אמר אמסלם ל-ONE, "לשתי הקבוצות היו בועטים טובים ואני שמח שבסופו של דבר ניצחנו. אין משחקים קלים בגביע, נחכה להגרלה ונבוא נחושים ומוכנים ולא משנה מול מי נוגרל ברבע הגמר".

את עיקר המחמאות והחיבוקים בחדר ההלבשה קיבל השוער, אריאל הרוש, שהצליח למנוע ממכבי תל אביב לעלות ליתרון אחרי השיוויון של ברוכיאן וגם עצר פנדל והבקיע אחד בקור רוח ועם המון ביטחון. "בשנתיים האחרונות לקחנו גביע כי היה לנו שוער מצויין כמו קאלה שהיה לו חלק גדול בזכיות שלנו בגביע, אפשר לומר שגם היום יש לנו שוער מצויין ומבטיח שחתום בענק על הניצחון", אומרים בבית"ר ירושלים.

עכשיו בפני בית"ר עומדות שתי מטרות, האחת היא לתפוס את המקום הרביעי בליגה והשנייה להמשיך ולטפס עוד שלב בגביע המדינה. "שמחה עצומה, כולם במגרש הרגישו את זה, הייתה אווירה מיוחדת" סיפר שמעון גרשון על ההרגשה בטדי והוסיף: "ללכת לבעוט ראשון זה לא פשוט עם כל הציפייה שהיתה ואני שמח שזה נכנס. אחרי משחק לא מי יודע מה שלנו, ידענו לנצח בפנדלים".

"במשחקים כמו מול מכבי אתה לא חושב מה יהיה הלאה, אלא רוצה רק לסיים את המשחק כמו שצריך, כולנו היינו מרוכזים בפנדלים, זו הייתה חוויה מדהימה עבור האוהדים והשחקנים".

גרשון בטירוף. "היתה חוויה בלתי רגילה" (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
גרשון בטירוף. "היתה חוויה בלתי רגילה" (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

על המשך דרכה של בית"ר בגביע אמר גרשון: "ידענו במחצית שמכבי חיפה הפסידה לרמת גן וכולם יודעים שמדובר בקבוצה גדולה שעושה עונה מדהימה ויכולה בהחלט לזכות בגביע וההפסד שלה הדליק את השחקנים, זה נתן לנו דלק לעלות במחצית השניה. אני לא רוצה להסתכל רחוק מידי, בגביע תמיד צריך לחשוב רק על המשחק הבא ולקחת את זה צעד-צעד".

ביום שבת תפגוש בית"ר את אחי נצרת לעוד משחק בו מקווים במועדון לשמור על רצף הניצחונות הרצופים בליגה. מהמשחק ייעדר החלוץ, ברק יצחקי, בעקבות ספיגת חמישה כרטיסים צהובים, גם אבירם ברוכיאן בספק למשחק מאחר והוא סובל מכאבים בברך ויצא מאצטדיון טדי כשהוא סובל מכאבים. ברוכיאן צפוי לצאת לניתוח בתחילת אפריל.

אתמול הגיעו נציגי קבוצת פנאתינאיקוס ומונאקו הצרפתית שעקבו אחרי ברק יצחקי, אריאל הרוש ואבירם ברוכיאן, השניים עשויים להגיע למשחקים נוספים של בית"ר עד לסיום העונה.