כולם מברכים את ורד (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
כולם מברכים את ורד (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

אל חצי גמר גביע המדינה הגיעו ארבע מחמש הקבוצות שמשחקות את הכדורגל הכי יפה השנה. היחידה שתהיה חסרה שם היא בני יהודה שכרגע מציגה את היכולת הכי טובה בליגה. על פי משחקי רבע הגמר, מכבי חיפה היא הקבוצה שמגיע לה לזכות בגביע, אבל כמו שראינו אמש במשחק בין בית"ר ירושלים להפועל ת"א, אין מגיע בכדורגל, תשאלו את אלי דסה.

גם הערב במשחק הדרבי של חיפה המשיך לירן ליאני את חברו אלי חכמון ושרק לפנדל לטובת הפועל חיפה, לאחר צלילה של עדן בן בסט. למזלו, זה היה בדקה ה-30 ומכבי חיפה ידעה, תוך הצגת כדורגל מצוין במחצית השניה, להפוך את התוצאה ולהוכיח שוב שהיא הקבוצה הבכירה של חיפה ואולי אף של המדינה.

לקראת משחקי חצי גמר גביע המדינה ושלבי הפלייאוף הרגישים, צריכים באיגוד השופטים לחשוב טוב טוב את מי הם משבצים למשחקים הקריטיים ואולי אף לשקול אפשרות של הבאת שופטים זרים למשחקים הרגישים ביותר, למשל, משחק העונה בין מכבי חיפה והפועל ת"א.

ורד ורפאלוב. הארכיטקטים של המהפך (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ורד ורפאלוב. מרשימים (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

כולנו מתעסקים כבר יומיים רק בשיפוט ומתעלמים מהכדורגל שהיה לנו וחבל. בית"ר ירושלים הציגה אמש כדורגל יפה מאוד, הפועל ק"ש ניצחה ובצדק את הפועל רעננה והמשחק בין נתניה לאשדוד אומנם לא הביא לנו תצוגת כדורגל ששווה לדבר עליה, אבל בהחלט קיבלנו מתח בעקבות הגעת המשחק לפנדלים.

לסיכום, רבע גמר הגביע לא סיפק לנו כדורגל גדול, אבל דרמה, פנדלים, שערים יפים והרבה הרבה עניין בהחלט היו, ותראו מה זה, אפילו לא היינו צריכים קיזוז...

הכתוב הינו טור דעה