מכבי תל אביב תסיים את העונה ללא תואר לאחר שהודחה מגביע המדינה בתום דו קרב פנדלים אכזרי עם בית"ר ירושלים שהסתיים בתוצאה 8:9 לטובת חניכיו של אמסלם לאחר 1:1 בתום 120 דקות.

תקרית שהעיבה על האווירה אצל הצהובים במהלך המשחק היתה סירובו ככל הנראה של מאור בוזגלו להיכנס למשחק לשש הדקות האחרונות של ההארכה.

מאמן מכבי תל אביב, אבי נמני התייחס לתקרית ואמר: "נושא מאור בוזגלו יטופל בתוך המועדון ולא באמצעי התקשורת. אנחנו בטח גם לא נקבל החלטות עכשיו כשכולנו חמים אחרי המשחק. נחשוב טוב טוב ונסגור את זה בתוך המועדון".      

בוזגלו אמר לאנשי מכבי ת"א בסיום המשחק, כי הוא הרגיש קר ולא היה מוכן להיכנס למגרש. בוזגלו אף טען כי זה לא היה אחראי מצידו להיכנס ל-5 דקות ולבעוט פנדל.      

על המשחק עצמו אמר נמני: "זה אכזרי. בהתאם למה שקרה במגרש זה אפילו עוד יותר אכזרי. שיחקנו טוב יותר והגענו למצבים. לצערי החמצנו אותם".

"בגביע אי אפשר לעשות טעויות. שטראובר עשה את המקסימום וזה לא הספיק וזה חבל מאוד. אני מוריד את הכובע בפני השחקנים. הם נתנו מעצמם מעל ועבר ונצטרך עם כל האכזריות לאסוף את עצמנו ולהתכונן ליום שבת כי מה שנותר לנו זה להיאבק על המקום באירופה. אין צורך להרים את השחקנים הם באו מוכנים וטובים. אני מקווה שהדרך מהמשחק תימשך גם בשבת".

אבי נמני. הוא עדיין צריך לחשוב על המקום השלישי  (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
אבי נמני . תקרית עם בוזגלו והפסד בגביע (שי לוי) | צילום: מערכת ONE


קשר מכבי ת"א, שרן ייני, הוסיף: "זו פעם ראשונה שאני מגיע למעמד של פנדלים וזה דבר נורא להפסיד ככה. היינו טובים מאוד כל המשחק, השקענו ובגלל זה האכזבה עוד יותר גדולה. אתם יכולים לתאר לעצמכם את התחושות בחדר ההלבשה. אנחנו ננסה לקחת את הדברים החיוביים ולעבור הלאה".