במכבי תל-אביב לא מבינים איך הניצחון על בית"ר ירושלים חמק להם מבין הידיים לאחר משחק טוב בהרבה מהקבוצה הירושלמית ברוב דקות המשחק ומתקשים לעכל את ההפסד בפנדלים 9:8. "אנחנו סובלים מחוסר מזל, שבוע שחור" - כך אמר לאחר המשחק שחקן בקבוצה. "הלך הגביע ונשאר לנו עכשיו רק להילחם על אירופה ועל המקום השלישי".

כחמש דקות לקראת סיום 120 הדקות אמש (רביעי) בטדי, קרא מאמן הקבוצה אבי נמני למאור בוזגלו להיכנס למגרש. הקשר התקרב למאמן ואמר לו כי הוא מעידף שלא להיכנס. בתגובה, אמר נמני כי אם הוא לא רוצה לשחק לא צריך, והכניס את תמיר כחלון במקומו.

ל-ONE נודע, כי כשהגיעו שחקני הקבוצה לקרית שלום לפנות בוקר, כינס בוזגלו את השחקנים בחדר ההלבשה ואמר להם: "אני מצטער מאוד על מה שקרה. היתה לי כוונה טובה. לא הרגשתי טוב, סבלתי מסחרחורות ורציתי שמישהו מוכן יותר ייכנס במקומי. אני גאה בכם איך ששיחקתם, כמו גברים. אני אוהב אתכם מאוד. רציתי רק את טובת הקבוצה ולא היתה לי כל כוונה אחרת".

בוזגלו על הספסל (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
מאור בוזגלו על הספסל. כוונות טובות (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

שחקני הקבוצה השיבו לבוזגלו כי הם מבינים לליבו וכי לא קרה שום דבר. בהנהלת הקבוצה עדיין לא הודיעו כיצד ינהגו במקרה ובימים הקרובים צפוייה להתקבל החלטה.

רוני גפני, שהיה אמור לבעוט את הבעיטה התשיעית, ביקש מהשוער לירן שטראובר לבעוט את הפנדל במקומו. "רוני אמר שכואבת לו הרגל" - אמר שחקן בקבוצה. "שטראובר לקח מנהיגות וראיתם מה שקרה". לשוער ההמום נותר כעת להתרכז אך ורק במשחקי הליגה עד לסיום העונה.

ג'אק אנג'לידס, מי שימונה לאיש החזק במכבי תל-אביב בעונה הבאה כפי שפורסם לראשונה ב-ONE, נראה מאוכזב מאוד מתוצאת המשחק. אנג'לידס יעביר בוודאי רשמים לבוס שיושב לו בקנדה, מיץ' גולדהאר על משחק הגביע.

בכל אופן, מי שקיבל את מירב המחמאות היה גיז'רמו ישראלביץ' שהציג משחק לחימה יוצא מן הכלל. במכבי ציינו לטובה גם את חוליית ההגנה שסיכלה פעם אחר פעם את ניסיון ההתקפות של בית"ר שהגיעה למעט מאוד מצבים במהלך כל 120 הדקות.

אנגילידיס, שעיה וגולדהאר. הקנדי יכריע (אור שפונדר) (צילום: מערכת ONE)
אנג´לידס עם גולדהאר. יעביר לבעלים את רשמיו (אור שפונדר) | צילום: מערכת ONE

היום בצהריים תערוך הקבוצה אימון בקרית שלום לקראת המשחק ביום שבת מול מ.ס אשדוד. במכבי צמאים לניצחון לאחר שישה משחקים שלא הצליחו חניכיו של נמני להשיג שלוש נקודות. הצהובים מודעים לעובדה שהפער בינם לבין בני יהודה ובית"ר ירושלים הצטמצם, ובקרית שלום ינסו לעצור את כדור השלג שפגע בקבוצה והוציא אותה לאחר ההפסד בדרבי ממאבק האליפות.