(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
הקהל הירוק בסמי עופר. יחזור הביתה (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
הקהל הירוק בסמי עופר. יחזור הביתה (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

למרות הדחייה ביום של משחקי חצאי גמר גביע המדינה, ההסלמה והירי למרכז הארץ שוב משבשים את התכניות. המפגש בין הפועל ת"א לבית"ר ת"א/בת ים, שהיה אמור להתקיים ביום רביעי ב-20:30 בנתניה, נדחה באופן רשמי ולא יתקיים מחר. נכון לרגע זה, השר לבטחון פנים, אמיר אוחנה, מסרב לאשר את קיומו.

נזכיר כי משחק חצי גמר השני בין מכבי חיפה למכבי ת"א אמור להערך ביום חמישי בסמי עופר. כמו כן, גם המחזור הקרוב בליגה נמצא בספק, וכל הגורמים המעורבים ממתינים לעדכונים מפיקוד העורף.

מוקדם יותר שר הספורט התראיין ל"מגרש פתוח" וסיפר על האפשרויות שעמדו בפני מקבלי ההחלטות: "יש מציאות בטחונית מורכבת, ומולה צריך להחליט מה עושים. כל האופציות היו לא טובות. זה היה או להעביר את המשחק ולתת לקהל להיכנס, או לא לקיים אותו בכלל", אמר טרופר והוסיף, "אנחנו ממשיכים עם החיים שלנו ועם הספורט שלנו ולא עוצרים".

חוסר הוודאות אפף את ארבעת המועדונים המשתתפים בחצי הגמר. מכבי חיפה, ששהתה במלון בתל אביב ממוצאי שבת, תשוב לחיפה והשחקנים יעבירו את הלילה בבתיהם. האימון המסכם יתקיים מחר בכפר גלים. אצל היריבה הצהובה מאוד לא אהבו את ההחלטה להעביר את חצי גמר הגביע לסמי עופר ובמועדון טענו כי היה ראוי לדחות את המשחק.