(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
יקבל הזדמנות לעונה נוספת. רמי גרשון (צילום: מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
יקבל הזדמנות לעונה נוספת. רמי גרשון (צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

במכבי חיפה ממתינים להחלטת פיקוד העורף בנוגע לקיום חצאי גמר גביע המדינה בבלומפילד, שצפויה להתקבל הבוקר (שלישי), כאשר אופציית הזזת צמד המשחקים לאיצטדיון סמי עופר קיימת. הירוקים נמצאים בקשר שוטף עם ההתאחדות לכדורגל ופועלים על פי הלו"ז המתוכנן. את האימון המסכם היא תקיים באיצטדיון בנס ציונה.

בשורות טובות מגיעות מכיוונם של הפצועים: עומר אצילי (ירך אחורי) וגודסוואי דוניו (שריר התאומים) צפויים להיות כשירים למפגש נגד מכבי ת"א. גם הבלם הסרבי, בוגדן פלאניץ' שחש בסיום המשחק בראשון סחרחורת ונזקק לטיפול רפואי, יהיה כשיר ויעמוד לרשותו של ברק בכר. חוסה רודריגס יחזור לסגל, לאחר שריצה את עונש ההרחקה שלו במשחק הליגה האחרון בין הקבוצות. המאמן הירוק יהנה מסגל מלא.

באשר ל-11, לא מן הנמנע כי בכר יבצע רוטצייה קלה. ניקיטה רוקאביצה, ארנסט מאבוקה ורודריגס נמצאים בתמונת ההרכב. השחקנים והצוות ציינו את יום הולדתו של הבלם, עאיד חבשי (26). למלון הוזמן ספר שדאג לתסרוקות חדשות עבור הקפטן, נטע לביא, עומר אצילי, דולב חזיזה, מאור לוי וחבשי לקראת חצי הגמר.

בתוך כך, חרף ההתעניינות של מכבי פ"ת בבלם הותיק, רמי גרשון ישאר בכרמל. במועדון שבעי רצון מהדקות בהן שיחק הבלם במהלך העונה. גרשון כבר היה רגל וחצי מחוץ למועדון לאחר שסיכם את תנאיו בבבני יהודה, יממה לסיום חלון העברות, אך אז הגיעו הפציעות ואירועי הדרבי שמנעו ממנו ירידת ליגה.

במכבי חיפה מרוצים מאוד מהמנהיגות של גרשון ותרומתו לחדר ההלבשה, אף על פי שלעופרי ארד ופלאניץ' ישנה עדיפות מקצועית. גרשון זוכה להערכה ולכן הוא צפוי להמשיך לעונה חמישית במכבי חיפה, לאחר שהצליח להחזיק את מעמדו.