(צילום: לירון מולדובן) (צילום: ספורט 5)
(צילום: לירון מולדובן) | צילום: ספורט 5

למצולמים אין קשר לכתבה

מכבי חיפה הודיעה היום (שני) על כך שהיא הסכימה עם אום אל פאחם על סכום אחיד של 70 ש"ח למשחק הגביע הקרוב בין הקבוצות. הקבוצה טוענת כי היא יצרה קשר מספר פעמים עם אום אל פאחם בקשר למחירי הכרטיסים וסידורי האבטחה, וכי "בעלי המועדון באום אל פאחם נענו לפניית מנכ"ל המועדון איציק עובדיה". אצטדיון השלם יארח 5,500 אוהדים, כאשר 1,170 מהם הוקצו לאוהדי מכבי חיפה.

מי שפחות התלהבו מסוגיית הכרטיסים היו אוהדי מכבי חיפה, או לפחות עמותת "היציע הצפוני" - מטעם חלק מהאוהדים. בהודעה חריפה שהוציאה העמותה קראו שם לאוהדים לא לרכוש כרטיסים למשחק, כל עוד המחיר הוא 110 ש"ח.

"החזירות של קבוצות ששפר עליהן המזל לארח את מכבי חיפה", כך נכתב, "ומחפשות לעשות ״אקזיט״ על הגב שלנו אינה יודעת גבול, ושברה עוד שיא של גועל נפש".

"מקוממת ומאכזבת לא פחות (ואף יותר) העובדה שראשי מכבי חיפה נותנים יד למעשה הזה, הגם שמשיחות ופגישות רבות שקיימנו איתם יודעים היטב כי לא נסכים למחיר של מעל 70 שקלים, כולל עמלה, במשחקים נגד קבוצות קטנות ובינוניות בליגה, לא כל שכן מול קבוצה מהליגה הלאומית".

"הנאמנות שלנו לא מוטלת בספק, אבל אנחנו לא כספומט, ולא ניתן יד למס מכבי חיפה שמוטל עלינו בכל פעם שלמישהו נדמה שהוא זכה בפיס".

"אם המועדון לא יתייצב לצידנו במאבק הזה, אנו נוביל אותו בעצמנו, כפי שכבר עשינו בהצלחה בעבר. הכדורגל שייך לאוהדים, אסור לתת יד למחירים המופקעים הללו, שאם נסכים להם היום יהפכו להיות הנורמה של מחר".

"אנו קוראים לכל אוהדי ואוהדות מכבי חיפה לא לרכוש כרטיסים למשחק הזה, לגלות סולידריות, אחריות ואחדות מול מי שמבקשים לעשוק אותנו ואלה שנותנים לכך יד. זה המאבק של כולנו". 

עוד לפני המשחק, אום אל פאחם תעניק לנשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, את אות יקיר העיר אום אל פאחם לפני המשחק וכן הנהלת הירוקים הוזמנה לפני המשחק לארוחה חגיגית כמו גם יו"ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ.