(צילום: מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
(צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5
ישנה את המערך של סכנין. ספנדלהופר (צילום: מאור אלקסלסי) (צילום: ספורט 5)
ישנה את המערך של סכנין. ספנדלהופר (צילום: מאור אלקסלסי) | צילום: ספורט 5

17 שנה עברו מאז הפעם האחרונה (והיחידה) שבני סכנין הניפה את גביע המדינה. הערב (שני), היא תחל את הדרך מחדש - במטרה, אולי, לזכות במפעל שוב. הקבוצה של ניסו אביטן תארח את הפועל חדרה, בקרב על טהרת ליגת העל במסגרת סיבוב ח' של הגביע. שתי הקבוצות, הנמצאות בתוך מאבקי התחתית, צפויות לשמור שחקנים לליגה.

מאמן בני סכנין, ניסו אביטן התייחס למשחק: "משחק הגביע חשוב, אבל מבחינתנו הליגה יותר חשובה. יש לי לא מעט שחקנים פצועים ואני לא אסכן אף אחד, עדיין אנחנו מאוד רוצים להעפיל שלב". בירם כיאל שהוחלף במחצית נגד בית"ר ירושלים ייעדר, כמו גם עלי עותמאן, אוסמה חלאיילה ויזן נאסר שיזכו למנוחה לאחר שהתלוננו על פציעות. סבסטיאן ולסקז עדיין לא החלים מהפציעה בשריר התאומים.

בסכנין מקווים לשבור בצורת של 464 דקות ללא כיבוש. בהיעדרו של חלאיילה, דיין קלי, נייג'ל האסלביינק ואיסמעיל ריאן ינסו למצוא את הרשת. "אמרתי לשחקנים שיש לחץ גדול בליגה, זו הזדמנות טובה שהמשחק יותר משוחרר מבחינה מנטלית, אבל גם היריבה תרצה לנצח ואנחנו רוצים לחזור להבקיע שערים, לחייך ולנצח בדולר", הסביר אביטן.

במשחק נגד בית"ר ירושלים, ביצע אביטן שינוי טקטי כשזנח את מערך שלושת הבלמים לראשונה העונה. לקראת הערב יש לו התלבטות. הבלם האוסטרי, לוקאס ספנדלהופר נמצא בתמונת ההרכב. אביטן: "כל הקריירה שלי שיחקתי עם קו ארבע, אני עושה התאמות בהתאם לשחקנים שיש לנו בקבוצה. לוקאס (ספנדלהופר) יכול לעזור לנו בקטע הזה, נגד בית"ר שיחקנו בקו ארבע וזה היה בסדר".

ההרכב המשוער: מחמוד קנדיל; מארון גנטוס, חגי גולדנברג, לוקאס ספנדלהופר, איהאב שאמי; איהאב גנאיים, עטאא ג'אבר, מוטי ברשצקי; איסמעיל ריאן (מופלח שלאעטה), נייג'ל האסלביינק ודיין קלי.