(דני מרון) (צילום: ספורט 5)
(דני מרון) | צילום: ספורט 5
אלונה.
אלונה. "חזרה עם רעב" (דני מרון) | צילום: ספורט 5

היא הייתה ללא מאמנה החדש על הקווים, עם סגל חסר במיוחד ועדיין הצליחה לתת פייט - אבל זה לא הספיק להפועל ב"ש כדי לנצח את מכבי ת"א ולהעפיל לשמינית גמר גביע המדינה. מחזיקת הגביע ספגה 1:0 מהצהובים ותאלץ להתמקד כעת במאבק על הכרטיס לאירופה מהליגה.

אם לא די בהפסד, הקבוצה מבירת הנגב ספגה מכה נוספת. מריאנו בריירו נפגע בכתפו בצורה מדאיגה במהלך המחצית הראשונה, פונה לבית החולים סורוקה בעיר ושם התברר כי שבר את עצם הבריח. זה קרה בזמן שעוד היה על כר הדשא. בריירו היה אחראי לאחד הרגעים הבולטים במחצית הראשונה, כשהקריב את גופו ומנע שער ודאי ממש מקו השער.

חאתם עבד אלחמיד, שעבורו זו הייתה הבכורה המחודשת, סיכם: "הייתה התרגשות חיובית, חזרתי לטרנר, למועדון שאני אוהב ומחובר אליו. שמחתי לראות את האוהדים לפני המשחק, חבל על התוצאה, אבל מאוד אופטימי מההופעה שלנו היום".

"המטרה שלנו היא להילחם על כל התארים בעונה הבאה", המשיך אלחמיד. "מקווה שעוד שחקנים מובילים יחזרו. רוצים לחזור להית ב"ש של השנים הקודמות ולהילחם על כל התארים, על שלב הבתים בליגה אירופית - ואם אפשר גם ליגת אלופות, שזה החלום הכי גדול של הבעלים והשחקנים. אלונה חזרה עם הרב רעב ואני מעריך את זה".

על רוני לוי, מאמנו החדש, אמר אלחמיד: "הוא מאמן מנוסה שזכה בתארים ויודע מה זה קבוצה שרצה לאליפות. אני אישית לא מכיר אותו עדיין, אבל שמח מאוד שהוא הצטרף אלינו. מקווה שנצליח יחד להוביל את המועדון להשיגים בשנה הבאה".

על החזרה לישראל אמר בלם ב"ש: "הרגשה מעורבת בגלל מה שקרה איתי אחרי הקורונה. המשפחה שלי הייתה פה והיה לי קשה שם לבד בסגר, אבל חזרתי למועדון גדול עם שאיפות. היו לי עונה וחצי מוצלחות מאוד בסלטיק ופציעה של 3-4 חודשים שעצרה את ההתקדמות. ואז הגיע הסיפור של הקורונה. הרגשה מעורבת, אבל חזרתי למקום טוב".

"מאוד מאכזב, זה גביע ואי אפשר לתקן", אמר אליניב ברדה, שזה היה עבורו המשחק האחרון כמאמן הראשי של ב"ש. "היו לנו הזדמנויות מספיק טובות להיות במשחק, אבל זה הכדורגל, הוא אכזרי. ועדיין, ראינו המון דברים טובים בקבוצה. אם נמשיך ככה הקבוצה תמשיך להשתפר".

על מי שיעבוד מעליו החל מהמשחק הבא - רוני לוי - אמר ברדה: "הוא התחיל ללמוד את הקבוצה, את השחקנים, אני בטוח שהוא יוסיף את הערך המוסף שלו. לכולנו יש מוטיבציה, מאלונה, דרך הצוות והשחקנים ועד הקהל. האוהדים צמאים לכדורגל. יש לנו עוד מטרות העונה, פלייאוף עליון, מקום באירופה - אלה דברים חשובים למועדון, בזה נתמקד. איזה ציון הייתי נותן לעצמי? לא טוב. אני לא אוהב מחמאות, אני אוהב תוצאות - אבל מאמין גם בדרך. אם נמשיך כך, נביא גם תוצאות".