(צילום: אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5
החמיץ את הפנדל הגורלי. בן שמעון (צילום: אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
החמיץ את הפנדל הגורלי. בן שמעון (צילום: אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5

בני יהודה, קולקטיבית, תפסה את הראש: למרות שכבר הובילה אמש (שבת) בהארכה על הפועל חיפה, היא יצאה מסיבוב ח' כשהיא מחוץ לגביע המדינה. השחקנים של יוסי אבוקסיס סיימו ב-3:3 בתום 120 דקות, אך נוצחו 5:4 בפנדלים ע"י האדומים מהכרמל, ומי שזכתה בגביע בשנתיים מתוך שלוש האחרונות - תצטרך להתרכז כעת במאבקי ההישרדות בליגה.

"זה כבר היה בידיים שלנו", אמרו בשכונת התקווה, "אסור היה לנו לחטוף את הגול השלישי". לאחר שריקת הסיום, בקבוצה היו עסוקים בחיזוק כלפי רועי בן שמעון, החלוץ הצעיר שזה עתה שב מפציעה, שלקח על עצמו את האחריות והחמיץ את הפנדל המכריע בדו קרב, ששלח את היריבה לשמינית ואת בני יהודה הביתה.

מאידך, בקבוצה מרוצים מאוד מהיכולת - ובעיקר מהחלק הקדמי שהניב אמש שלושה שערים, אחרי שער בודד בחמשת המשחקים הקודמים. מי שבלט בשובו היה מתיאה ליואיץ', שחזר סוף סוף מהרחקה ארוכה. "יש לנו סגל טוב", אמרו במועדון, "ואנחנו נוכל לתת קונטרה במאבקי התחתית. אם נביא את היכולת הזו לליגה, נהיה במקום טוב יותר".

עם הפנים קדימה, כבר ביום רביעי תשלים בני יהודה את משחק הליגה מול עירוני קרית שמונה, שנדחה בגלל הנדבקים בקורונה - ובמועדון מקווים שלא יתגלו שחקנים נוספים עם תסמינים, מה שעלול לפגוע בעומק של הקבוצה במשחק החשוב.